Grafik / Cennik

CENNIK WARSZTATÓW

Poniższy cennik dotyczy ceny za jedną lekcję z podziałem na instruktorów z zagranicy i z Polski.

Cena za każdą lekcję zależy od terminu wpłaty oraz od ilości wykupionych lekcji.

Im więcej zajęć wykupisz, tym tańsza będzie każda lekcja!

Polish Masters:

Aneta Bułka, Michał Hendzel, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Piechówka, Tomasz Prządka, Maksim Woitiul, Julia Żytko

cennik_instruktorzy-IS_warsztaty-16_est_str

International Stars:

Alberto Blanco, Katseryna Kviatkovskaya, Nicklas Milling, Kerrie Milne, Zacc Milne, Bradley Shelver, Anya Yedynak, Maximilian Jarish

cennik_warsztaty-15est-PAKIETY.png

Symbole grup dla pakietów:

Full Pass - FP, Kids Pakiet Jazz - KPJ, Kids Pakiet Hip Hop - KPH

PROCEDURA OPŁAT

Wpłat za warsztaty należy dokonywać

– gotówką w recepcjach szkół Egurrola Dance Studio:

CH Blue City, poziom +1, Al. Jerozolimskie 179
Bródno, Galeria Renova, poziom +1, ul. Rembielińska 20
Ochota, ul. Żwirki i Wigury 99a
Śródmieście, Al. Jerozolimskie 91
Tarchomin, ul. Mehoffera 53
Konstancin-Jeziorna, CH Stara Papiernia, poziom +2, Al. Wojska Polskiego 3

– lub na konto:

Egurrola Dance Studio
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu uczestnika oraz symbolami wybranych lekcji.

Istnieje możliwość płatności w ratach. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:

– mailowo, pod adresem warsztaty@egurrola.pl

– telefonicznie, pod numerem 607 364 045.

GRAFIK WARSZTATÓW

(kliknij w dzień, aby rozwinąć grafik)

Brak miejsc w grupach zaznaczonych kolorem czerwony.

Uwaga! Ostatnie wolne miejsca w grupach: AB-41, BS-31, KK-21, J-Ż4, KMAG-3, TP-4, AY-12, AY-21, KZM-6, MJ-22, ZM-61, KM-3 oraz PM-1.

26.08 - niedziela - dzień I
sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
Maksim Woitiul
Taniec klasyczny
(MW-1)
11:00 - 12:30
Paweł Michno
Jazz Open Class
(PM-1)
12:45 - 14:15
Bradley Shelver
Jazz
beg/int
(BS-11)
Anya Yedynak
Contemporary
int/adv
(AY-12)
15:15 - 16:45
Maximilian Jarish
Modern Contemporary
open
(MJ-11)
17:00 - 18:30
Bradley Shelver
Jazz
int/adv
(BS-12)
Anya Yedynak
Contemporary
beg/int
(AY-11)
18:45 - 20:15
Brian Poniatowski
Jazz Open Class
(BP-1)
27.08 - poniedziałek - dzień II
sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
Maksim Woitiul
Taniec Klasyczny
(MW-2)
11:00 - 12:30
Maximilian Jarish
Modern Contemporary
int/adv
(MJ-22)
Katseryna Kviatkovskaya
Contemporary
beg/int
(KK-21)
12:45 - 14:15
Bradley Shelver
Jazz
open
(BS-21)
Maximilian Jarish
Modern Contemporary
beg/int
(MJ-21)
15:15 - 16:45
Aneta Bułka
Jazz Open Class
(AB-2)
17:00 - 18:30
Anya Yedynak
Contemporary
open
(AY-21)
Katseryna Kviatkovskaya
Contemporary
int/adv
(KK-22)
18:45 - 20:15
28.08 - wtorek - dzień III
sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
Maksim Woitiul
Taniec Klasyczny
(MW-3)
11:00 - 12:30
Bradley Shelver
Jazz
int/adv
(BS-32)
Anya Yedynak
Contemporary
beg/int
(AY-31)
12:45 - 14:15
Katseryna Kviatkovskaya
Contemporary
beg/int
(KK-31)
Anya Yedynak
Contemporary
int/adv
(AY-32)
15:15 - 16:45
Katarzyna Mieczkowska
Jazz Open Class
(KM-3)
17:00 - 18:30
Katseryna Kviatkovskaya
Contemporary
int/adv
(KK-32)
Bradley Shelver
Jazz
beg/int
(BS-31)
18:45 - 20:15
Katarzyna Mieczkowska & Artur Golec
Collabo Class
(KMAG-3)
29.08 - środa - dzień IV
sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
11:00 - 12:30
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-41)
12:45 - 14:15
Julia Żytko
Choreo Open Class
(JŻ-4)
15:15 - 16:45
Nicklas Milling
Choreo Open Class
(NM-41)
17:00 - 18:30
Tomasz Prządka
Choreo Open Class
(TP-4)
18:45 - 20:15
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-42)
Nicklas Milling
Choreo Open Class
(NM-42)
30.08 - czwartek - dzień V
sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
11:00 - 12:30
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-51)
Zacc Milne
Choreo Open Class
(ZM-51)
12:45 - 14:15
Nicklas Milling
Choreo Open Class
(NM-51)
Zacc Milne
Choreo Open Class
(ZM-52)
15:15 - 16:45
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-52)
17:00 - 18:30
Kerrie Milne
Choreo Open Class
(KM-51)
Nicklas Milling
Choreo Open Class
(NM-52)
18:45 - 20:15
Kerrie Milne
Choreo Open Class
(KM-52)
31.08 - piątek - dzień VI
sala 1
9:45 - 10:45
11:00 - 12:30
Kerrie & Zacc Milne
Choreo Collabo Class
(KZM-6)
12:45 - 14:15
Kerrie Milne
Choreo Open Class
(KM-61)
15:15 - 16:45
Zacc Milne
Choreo Open Class
(ZM-61)
17:00 - 18:30
Michał Hendzel
Choreo Open Class
(MH-6)
18:45 - 20:15
Adrianna Piechówka
Choreo Open Class
(AP-6)