Informacje

CHECK

IT

SEE THE
SCHEDULE
& PRICING

Sprawdź, jakie lekcje tańca przygotowaliśmy dla Ciebie podczas 17. Europejskich Spotkań Tanecznych w Warszawie w dniach 25-30 sierpnia!.

Wybierz swój styl, ulubionych instruktorów oraz poziom zaawansowania i rozwijaj swoje taneczne umiejętności! Pamiętaj - im więcej lekcji wykupisz, tym tańsza będzie każda z nich.

CENNIK

Poniższy cennik dotyczy ceny za jedną lekcję z podziałem na instruktorów z zagranicy i z Polski.

TUTAJ możesz zapoznać się z procedurą opłat.

Nie dotyczy zajęć dla dzieci (KIDS)

Polish Masters:

Klaudia Antos, Artur Golec, Włodzimierz Kołobycz, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Tomasz Prządka, Maksim Woitiul, Julia Żytko

Nie dotyczy zajęć dla dzieci (KIDS)

cennik_instruktorzy-IS_warsztaty-16_est_str

Internationas Stars:

Alberto Blanco, David Cottle, Maximilian Jarish, Zacc Milne, Neal Piron, Ainsley Ricketts, Bradley Shelver, Julia Spiesser

cennik_warsztaty-15est-PAKIETY.png

Symbole grup dla pakietów:

Full Pass - FP, Kids Pakiet Jazz - KPJ, Kids Pakiet Hip Hop - KPH

W przypadku grup dziecięcych (KIDS) istnieje możliwość wykupienia wyłącznie pakietu (Kids Pakiet Jazz lub Kids Pakiet Hip Hop). Nie można wykupić pojedynczych lekcji.

PROCEDURA OPŁAT

Wpłat za warsztaty należy dokonywać przelewem na konto:

Egurrola Dance Studio
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu uczestnika oraz symbolami wybranych lekcji.

Istnieje możliwość płatności w ratach. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:

– mailowo, pod adresem warsztaty@egurrola.pl

– telefonicznie, pod numerem 607 527 528.

GRAFIK

Kliknij w dzień, aby rozwinąć grafik.

25.08 - niedziela- dzień I
Godzina sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
Maksim Woitiul
Taniec Klasyczny
(MW-1)
11:00 - 12:30
Bradley Shelver
Jazz
(BS-1)
12:45 - 14:15
Julia Spiesser
Modern / Contemporary
(JS-1)
Bradley Shelver
Jazz
(BS-12)
15:15 - 16:45
Włodzimierz Kołobycz
Jazz Open Class
(WK-1)
17:00 - 18:30
Ainsley Ricketts
Contemporary
(AR-1)
Maximilian Jarish
Contemporary
(MJ-1)
18:45 - 20:15
Julia Spiesser
Contemporary
(JS-12)
Ainsley Ricketts
Contemporary
(AR-12)
20:15 - 21:45
26.08 - poniedziałek - dzień II
Godzina sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
Maksim Woitiul
Taniec Klasyczny
(MW-2)
11:00 - 12:30
Julia Spiesser
Modern / Contemporary
(JS-21)
Maximilian Jarish
Contemporary
(MJ-21)
12:45 - 14:15
Maximilian Jarish
Contemporary
(MJ-22)
Ainsley Ricketts
Contemporary
(AR-21)
15:15 - 16:45
Paweł Michno
Jazz Open Class
(PM-2)
17:00 - 18:30
Ainsley Ricketts
Contemporary
(AR-22)
18:45 - 20:15
Bradley Shelver
Jazz
(BS-21)
Julia Spiesser
Modern / Contemporary
(JS-22)
20:15 - 21:45
27.08 - wtorek - dzień III
Godzina sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
Maksim Woitiul
Taniec Klasyczny
(MW-3)
11:00 - 12:30
Maximilian Jarish
Contemporary
(MJ-31)
Ainsley Ricketts
Contemporary
(AR-31)
12:45 - 14:15
Julia Spiesser
Modern / Contemporary
(JS-31)
Bradley Shelver
Jazz
(BS-31)
15:15 - 16:45
Bradley Shelver
Jazz
(BS-32)
Julia Spiesser
Modern / Contemporary
(JS-32)
17:00 - 18:30
Katarzyna Mieczkowska
Jazz Open Class
(KM-3)
18:45 - 20:15
Ainsley Ricketts
Contemporary
(AR-32)
Maximilian Jarish
Contemporary
(MJ-32)
20:15 - 21:45
Klaudia Antos
Hip Hop Open Class
(KA-3)
Marta Czyż
Jazz Open Class
(MC-3)
28.08 - środa - dzień IV
Godzina sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
11:00 - 12:30
Zacc Milne
Choreo Open Class
(ZM-41)
David Cottle
Choreo Open Class
(DC-41)
12:45 - 14:15
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-41)
15:15 - 16:45
Zacc Milne
Choreo Open Class
(ZM-42)
Neal Piron
Choreo Open Class
(NP-41)
17:00 - 18:30
Tomasz Prządka
Choreo Open Class
(TP-4)
18:45 - 20:15
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-42)
David Cottle
Choreo Open Class
(DC-42)
20:15 - 21:45
Katarzyna Mieczkowska & Artur Golec
COLLABO
(KMAG-4)
29.08 - czwartek - dzień V
Godzina sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
11:00 - 12:30
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-51)
David Cottle
Choreo Open Class
(DC-51)
12:45 - 14:15
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-52)
Neal Piron
Choreo Open Class
(NP-51)
15:15 - 16:45
Julia Żytko
Choreo Open Class
(JZ-5)
17:00 - 18:30
David Cottle
Choreo Open Class
(DC-52)
Neal Piron
Choreo Open Class
(NP-52)
18:45 - 20:15
Zacc Milne
Choreo Open Class
(ZM-51)
20:15 - 21:45
30.08 - piątek - dzień VI
Godzina sala 1 sala 2
9:45 - 10:45
11:00 - 12:30
Zacc Milne
Choreo Open Class
(ZM-61)
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-61)
12:45 - 14:15
Neal Piron
Choreo Open Class
(NP-61)
David Cottle
Choreo Open Class
(DC-61)
15:15 - 16:45
Tomasz Prządka
Choreo Open Class
(TP-6)
17:00 - 18:30
Zacc Milne
Choreo Open Class
(ZM-62)
Neal Piron
Choreo Open Class
(NP-62)
18:45 - 20:15
Alberto Blanco
Choreo Open Class
(AB-62)
David Cottle
Choreo Open Class
(DC-62)
20:15 - 21:45
Julia Żytko
Choreo Open Class
(JZ-6)

GRAFIK KIDS

Kliknij w dzień, aby rozwinąć grafik.

25.08 - niedziela - dzień I
Godzina sala 3
11:00 - 12:30
Katarzyna Mieczkowska
KIDS
(K-KM-1)
12:45 - 14:15
Maximilian Jarish
KIDS
(K-MJ-2)
26.08 - poniedziałek - dzień II
Godzina sala 3
11:00 - 12:30
Katarzyna Malinowska
KIDS
(K-KM-3)
12:45 - 14:15
Bradley Shelver
KIDS
(K-BS-4)
27.08 - wtorek - dzień III
Godzina sala 3
11:00 - 12:30
Marta Czyż
KIDS
(K-MC-5)
12:45 - 14:15
28.08 - środa - dzień IV
Godzina sala 3
11:00 - 12:30
Klaudia Koruba
KIDS
(K-KK-6)
12:45 - 14:15
Neal Piron
KIDS
(K-NP-7)
29.08 - czwartek - dzień V
Godzina sala 3
11:00 - 12:30
Patryk Kownacki
KIDS
(K-PK-8)
12:45 - 14:15
Zacc Milne
KIDS
(K-ZM-9)
30.08 - piątek - dzień VI
Godzina sala 3
11:00 - 12:30
Julia Żytko
KIDS
(K-JZ-10)
12:45 - 14:15