International Stars

Anet_Antosova_gif

ANET ANTOSOVA

Choreograf, tancerka, nauczycielka tańca specjalizująca się w dancehallu i twerku. Występowała w musicalach, projektach teatralnych i telewizyjnych, a także na koncertach, towarzysząc takim gwiazdom muzyki jak Kanye West czy Pusha T. Swoją wiedzą dzieli zarówno na zajęciach regularnych w Pradze, jak i rozmaitych warsztatach tanecznych na całym świecie, m.in. w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Włoszech, Francji, Meksyku czy Grecji. Jej autorski styl „twerk by Anet” stał się popularny na całym świecie. Łączy w sobie afrykańskie korzenie twerku z nieokiełznaną, dziką kobiecością. Anet tworzy niezwykle energetyczne choreografie, wykorzystujące elementy wielu stylów – od jamajskiego dancehallu aż po uliczny jazz. Jej warsztaty nie tylko rozwijają kondycję fizyczną i poszczególne partie mięśni, ale też dają poczucie spełnienia. Jeśli chcecie zadbać o swoje ciało i fantastycznie się bawić – nie może Was tam zabraknąć!
Alberto_Blanco_gif

ALBERTO BLANCO

Hiszpański tancerz i choreograf. Członek ekipy tanecznej „Balance”, z którą zwyciężył w wielu krajowych zawodach, m.in. „HHI Spain 2016”, „I Dance”, „The Show Box”, „Urbance” i wielu innych. Na swoim koncie ma również osiągnięcia – w 2016 roku został uznany najlepszym choreografem w Hiszpanii. Obecnie uczy tańca nie tylko w rodzinnym kraju, ale na terenie całej Europy, m.in. na Litwie, w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Specjalnie dla Was pojawi się też w Polsce, by pokazać Wam, na czym polega siła prawdziwego hip hopu!
Hazel_Culliney_gif

HAZEL CULLINEY

Tancerka związana z wieloma studiami tanecznymi na terenie Wielkiej Brytanii. Ocenie prowadzi regularne zajęcia w najsłynniejszych szkołach tańca w Londynie – Studio 68 oraz Pineapple Dance Studio. W swojej karierze miała przyjemność zdobywać wiedzę i dzielić się nią w rozmaitych krajach na terenie całej Europy.
Luciano_di_Natale_gif

LUCIANO DI NATALE

Jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy, choreografów i nauczycieli tańca, pochodzący z Włoch. Ma na swoim koncie współpracę z takimi sławami jak: Larrio Keson, Jochen Heckmann, David Parson, Christine Fusach, Olivier Dahler i wieloma innymi. Jako tancerz i choreograf współpracuje także z największymi teatrami europejskimi. Jego najważniejsze ostatnie osiągnięcie to jedna z głównych ról w spektaklu „Romeo i Julia” wystawianym w teatrze w Baden Baden. Luciano był również autorem jego choreografii! To pedagog obdarzony dużą cierpliwością i wielką pogodą ducha. Jego specjalnością jest taniec jazzowy i współczesny, ale czerpie inspiracje także z innych technik, jak flamenco czy latin, co tworzy niezwykle interesującą taneczną mieszankę!
Kerrie_Milne_gif

KERRIE MILNE

Tancerka pochodząca ze stolicy Irlandii – Dublina. Tańczyła w słynnych zespołach hip hopowych – reQest Crew oraz The Royal Family utworzonej przez Parris Goebel, z którą występowała w USA, Australii, Koreii oraz Nowej Zelandii. W 2014 roku była członkiem ekipy Monsters of Hip Hop i występowała na scenach w Los Angeles w projektach tworzonych przez najlepszych choreografów z branży. Miłość do tańca spowodowała, że zdecydowała się na założenie własnej szkoły – Fly Dance Studio, w której pełni taże funkcję dyrektora. Zdobytą wiedzą dzieli się z tancerzami na całym świecie, prowadząc międzynarodowe warsztaty.
Chris_McCarthy_gif

CHRIS MCCARTHY

Tancerz, który swoją karierę rozpoczął w wieku 17 lat, ucząc się tańca z internetowych filmików. Później trafił do szkoły tańca Miami Dance Down pod dyrekcją Manny Castro i występował dla C & J Productions, gdzie śpiewał i tańczył. Był także tancerzem słynnej grupy Rock The Ballet, w której występował jako “bad boy”. Ma na swoim koncie występy z takimi gwiazdami, jak Madonna, Prince czy Liza Minelli. Obecnie rozwija swoją miłość do tańca ucząc go na całym świecie w czasie rozmaitych warsztatów. Nauka tańca pod okiem Chrisa to nieograniczona możliwość inspiracji dla każdego, kto kocha taniec!
Lucas_McFarlane_gif

LUKAS MCFARLANE

Kanadyjski tancerz, zwycięzca brytyjskiej edycji programu „Got to Dance” (2013). Swoim emocjonalnym występem zdobył serca publiczności i otrzymał owacje na stojąco od wszystkich trzech sędziów. Ma na swoim koncie współpracę z największymi gwiazdami światowej muzyki: Carly Rae Jepson, Taylor Swift i Celine Dion i występy w telewizyjnych show: „Eurowizji” oraz programie „X Factor”. Był asystentem Briana Friedmana – dyrektora kreatywnego programu „X Factor”, pomagał także przy produkcji programu „So You Think You Can Dance” w Kanadzie i USA. Współpracował z globalnymi markami GAP i UNIQLO i tworzył choreografie dla międzynarodowych artystów, takich jak Vance Joy, Hayden Calnin czy Gabrielle Aplin. Jest założycielem i dyrektorem kreatywnym londyńskiej UnTitled Dance Company, która odkrywa i promuje taneczne talenty. Być może to właśnie to właśnie Twój talent dostrzeże już wkrótce!
Ola_Papior_gif

OLA PAPIÓR

Polska tancerka mieszkająca w Londynie. Współpracowała z takimi artystami, jak Rihanna czy Jay Sean oraz międzynarodowymi markami odzieżowymi: Adidas oraz Asos. Wraz ze swoją hip hopową ekipą FNF wzięła udział w programie „Got to Dance”, gdzie zostali bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęci zarówno przez jurorów, jak i publiczność. Uczyła w najwięjkszych londyńskich szkołach tańca: Studio 68, Pineapple Dance Studio oraz Flawless Dance School oraz w wielu innych miejscach na terenie całej Europy: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech. Szwajcarii, Danii, Słowenii, Belgii, Chorwacji i Grecji. Ola specjalizuje się głownie w hip hopie, ale w jej choreografiach można znaleźć także element takich stylów jak house, popping, afrobeats, commercial, waacking czy vogueing. Zajęcia z Olą to gwarancja wszechstronnego rozwoju dla każdego tancerza kochającego style uliczne!
Julia_Spiesser_gif

JULIA SPIESSER

Tancerka, która zaczęła tańczyć w bardzo młodym wieku. Szkoliła się w technice współczesnego jazzu i hip-hop-u na międzynarodowej akademii tańca w Paryżu. Tańczyła i tworzyła choreografie dla najbardziej znanych wokalistów we Francji, programów telewizyjnych, filmów, klipów wideo we Francji i Anglii. Pracowała jako nauczyciel między innymi we Francji, Belgii, Hiszpanii, Anglii, Włoch, Kanady, Rosji, Polsce i wielu innych krajach. Taniec jest dla Julii najlepszym sposobem, aby opowiedzieć pewną historię, wyrazić swoje uczucia oraz emocje. W zajęciach łączy ona technikę jazzową z nowoczesną energią i siłą hip hop. Jej styl jest mieszanką wytrzymałości, płynności, wyrażania siebie bez ograniczeń, a opiera się na muzykalności, interpretacji i dynamice.
Natalie_wagner_gif

NATALIE WAGNER

Tancerka i choreograf mieszkająca obecnie w Berlinie. Współpracowała z wieloma choreografami z Izraela, Szwecji, Francji oraz Holandii. Występowała na deskach największych europejskich scen, m.in. teatru w Gissen (Niemcy) oraz operze w Szwajcarii. Jako choreograf pracowała z rozmaitymi teatrami w Szwajcarii, agencjami eventowymi, a w 2006 roku założyła swoją własną firmę – Naway Company, wraz z którą realizuje rozmaite przedsięwzięcia artystyczne. W 2011 roku Natalie ukończyła studia z zakresu pedagogiki tańca na Akademii Sztuki w Zurychu i od tego czasu pracuje tam jako nauczyciel tańca. Prowadzi także międzynarodowe letnie warsztaty taneczne w Irlandii, Portugalii, Włoszech, Niemczech czy Kolumbii. Wkrótce po raz kolejny zawita także do naszego kraju, jeśli więc chcesz spotkać się z tą wszechstronną tancerką, nie może Cię zabraknąć na 15. Europejskich Spotkaniach Tanecznych!