International Stars

MAXIMILIAN JARISH

Tancerz, instruktor oraz choreograf. Maximilian szkolił się w londyńskiej szkole artystycznej - Doreen Bird College, która kształci przyszłych mistrzów tańca. Dziś sam jest nauczycielem tańca - udziela regularnych lekcji stylu Urban Contemporary w jednej z najbardziej prestiżowych brytyjskich szkół - Studio 68. Już w lipcu Maximilian pojawi się w Polsce, by poprowadzić zajęcia z uczestnikami Egurrola Dance Camp, a później w czasie 16. Europejskich Spotkań Tanecznych!


 

ANYA YEDYNAK

Ukraińska tancerka, nauczycielka tańca i choreograf. Brała udział w 5. edycji ukraińskiej wersji programu „You Can Dance”, w którym znalazła się w gronie najlepszych 6 tancerzy. Jako tancerka występowała też w innych programach telewizyjnych, takich jak „X Factor” (Ukraina - sezony: 4, 5, 7) czy „Dance” (Rosja), a także jako Julia w balecie „Romeo i Julia”. Współpracuje z rozmaitymi piosenkarzami i zespołami, teatrami tańca, a także sędziuje festiwale taneczne. Obecnie uczy tańca w studiu „Topone” w Kijowie, a już w sierpniu to Ty będziesz mógł czerpać z jej umiejętności!


 

KATSERYNA KVIATKOVSKAYA

Katseryna pochodzi z Białorusi. To dyplomowana tancerka, nauczycielka tańca oraz choreograf. Szkoliła się pod okiem znanych nauczycieli tańca z Rosji, USA, Izraela czy Finlandii. Od 2009 roku aktywnie uczestniczy w wielu festiwalach i występach na terenie Białorusi i innych krajów. Jest laureatką prestiżowych nagród zdobytych na krajowych i zagranicznych turniejach tańca, a także stypendium dla utalentowanej młodzieży. Dziś sama naucza tańca, o czym będziesz miał okazję przekonać się osobiście w czasie naszych warsztatów!

 

ALBERTO BLANCO

Hiszpański tancerz i choreograf. Członek ekipy tanecznej „Balance”, z którą zwyciężył w wielu krajowych zawodach, m.in. „HHI Spain 2016”, „I Dance”, „The Show Box”, „Urbance” i wielu innych. Na swoim koncie ma również osiągnięcia – w 2016 roku został uznany najlepszym choreografem w Hiszpanii. Obecnie uczy tańca nie tylko w rodzinnym kraju, ale na terenie całej Europy, m.in. na Litwie, w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Specjalnie dla Was pojawi się też w Polsce, by pokazać Wam, na czym polega siła prawdziwego hip hopu!

 

NICKLAS MILLING

Tancerz duńskiego pochodzenia, który przez ostatnie 8 lat uczył w takich krajach takich jak Norwegia, Szwecja, Niemcy, Belgia, Łotwa czy Polska. Od najmłodszych lat startuje w zawodach tanecznych. Zwyciężał w licznych konkursach organizowanych przez federację IDO. Jest częścią międzynarodowej tanecznej ekipy „RICHFARM” założonej przez Roba Richa. Taniec dostarcza mu mnóstwo radości – uważa, że to jedyna rzecz, w której jest naprawdę dobry. Jego fantastyczny styl na pewno zostanie doceniony przez wszystkich miłośników hip hopu!

 

KERRIE MILNE

Tancerka pochodząca ze stolicy Irlandii – Dublina. Tańczyła w słynnych zespołach hip hopowych – reQest Crew oraz The Royal Family utworzonej przez Parris Goebel, z którą występowała w USA, Australii, Koreii oraz Nowej Zelandii. W 2014 roku była członkiem ekipy Monsters of Hip Hop i występowała na scenach w Los Angeles w projektach tworzonych przez najlepszych choreografów z branży. Miłość do tańca spowodowała, że zdecydowała się na założenie własnej szkoły – Fly Dance Studio, w której pełni także funkcję dyrektora. Zdobytą wiedzą dzieli się z tancerzami na całym świecie, prowadząc międzynarodowe warsztaty.

 

ZACC MILNE

Irlandzki tancerz i choreograf, członek takich tanecznych ekip jak nowozelandzka „The Roal Family” oraz „Imabeast”. Współpracował z najlepszymi choreografami w szkołach tańca na całym świecie. Wraz z siostrą - Kerrie Milne prowadzi własną szkołę tańca „Fly Dance Studio” w Dublinie, a oprócz tego podróżuje po świecie, dzieląc się swoją wiedzą z innymi tancerzami.

 

FABIANE LEAME

Choć ma zaledwie 19 lat, jest już doświadczoną tancerką i nauczycielką tańca. Na co dzień mieszka w brytyjskim Nottingham, ale uczy na terenie całej Wielkiej Brytanii. Ma na swoim koncie między innymi gościnne warsztaty taneczne w jednej z najlepszych lodyńskich szkół tańca - Studiu 68. Oprócz tego Fabiane podróżuje po całym świecie, pracując jako tancerka oraz nauczycielka tańca. Fabiane nie może się już doczekać, by zawitać do Polski i poznać uczestników 16. Europejskich Spotkań Tanecznych!