Grafik / Cennik

Wybierz swoje ulubione zajęcia i bądź częscią 20. European Dance Meetings!

REGULAMIN

Regulamin warsztatów do pobrania  tutaj.

CENNIK

Poniższy cennik dotyczy ceny ZA JEDNĄ LEKCJĘ (przy zakupie liczby lekcji wskazanej w tabelce) z podziałem na instruktorów z zagranicy i z Polski. Cennik FULLPASS dotyczy wszystkich zajęć w ramach strefy Contemporary Styles lub Street Styles.

Local Masters:

Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Artur Golec, Paulina Przestrzelska, Patryk Kownacki, Aga Dydo, Gabriela Choroś, Zuzanna Świderska, Karolina Lenarcik, Karol Mental, Maksim Woitiul, Yana Tsybulska, Kate Trukhina

International Stars:

Maša Anić, Alberto Blanco, Josh Denyer, Baiba Klints, Fabiane Leame, Ainsley Ricketts, Oriane Serveille

PROCEDURA OPŁAT

Wpłat za warsztaty należy dokonywać przelewem na konto:

Egurrola Dance Studio
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu uczestnika oraz symbolami wybranych lekcji.

GRAFIK

Kliknij w dzień, aby rozwinąć grafik.

UWAGA!

Kolor biały oznacza brak wolnych miejsc w danej grupie.

Kolor niebieski oznacza ostatnie wolne miejsca w danej grupie.

20.08 - sobota - dzień I
Godz. sala 1 sala 2
9:00 - 10:30
Y. Tsybulska
Hip Hop Choreo
(YS1)
11:00 - 12:30
B. Klints
Hip Hop Choreo
(BK1)
12:45 - 14:15
A. Blanco
Hip Hop Choreo
(AB1)
15:00 - 16:30
P. Kownacki
Hip Hop Choreo
(PK1)
16:45 - 18:15
A. Golec
Hip Hop Choreo
(AG1)
18:30 - 20:00
B. Klints
Hip Hop Choreo
(BK2)
A. Blanco
Hip Hop Choreo
(AB2)
20:15 - 21:45
21.08 - niedziela - dzień II
Godz. sala 1 sala 2
9:00 - 10:30
11:00 - 12:30
12:45 - 14:15
B. Klints
Hip Hop Choreo
(BK3)
15:00 - 16:30
A. Blanco
Hip Hop Choreo
(AB3)
O. Serveille
Hip Hop Choreo
(OS1)
16:45 - 18:15
A. Dydo
Hip Hop Choreo
(AD1)
K. Trukhina
High Heels Choreo
(KT1)
18:30 - 20:00
O. Serveille
Hip Hop Choreo
(OS2)
20:15 - 21:45
22.08 - poniedziałek - dzień III
Godz. sala 1 sala 2
9:00 - 10:30
11:00 - 12:30
12:45 - 14:15
O. Serveille
Hip Hop Choreo
(OS3)
15:00 - 16:30
P. Kownacki
Hip Hop Choreo
(PK2)
16:45 - 18:15
A. Golec
Hip Hop Choreo
(AG2)
18:30 - 20:00
P. Przestrzelska
Hip Hop Choreo
(PP1)
20:15 - 21:45
23.08 - wtorek - dzień IV
Godz. sala 1 sala 2
9:30 - 10:30
11:00 - 12:30
P. Michno
Jazz
(PM1)
K. Mieczkowska
Contempo
(KM2)
12:45 - 14:15
J. Denyer
Contempo
(JD1)
15:00 - 16:30
K. Mieczkowska
Contempo
(KM1)
G. Choroś
Contempo
(GC1)
16:45 - 18:15
K. Lenarcik
Jazz
(KL1)
F. Leame
Contempo
(FL1)
18:30 - 20:00
P. Michno
Jazz
(PM2)
J. Denyer
Contempo
(JD2)
20:15 - 21:45
F. Leame
Contempo
(FL2)
24.08 - środa - dzień V
Godz. sala 1 sala 2
9:30 - 10:30
M. Woitiul
Klayska
(MW2)
11:00 - 12:30
K. Mental
Contempo
(ME1)
M. Anić
Contempo/Jazz
(MA1)
12:45 - 14:15
F. Leame
Contempo
(FL3)
J. Denyer
Contempo
(JD3)
15:00 - 16:30
A. Ricketts
Contempo
(AR1)
B. Poniatowski
Contempo
(BP1)
16:45 - 18:15
J. Denyer
Contempo
(JD4)
M. Anić
Contempo
(MA2)
18:30 - 20:00
F. Leame
Contempo
(FL4)
20:15 - 21:45
A. Ricketts
Contempo
(AR2)
25.08 - czwartek - dzień VI
Godz. sala 1 sala 2
9:30 - 10:30
11:00 - 12:30
G. Choroś
Contempo
(GC2)
12:45 - 14:15
A. Ricketts
Contempo
(AR3)
15:00 - 16:30
M. Anić
Contempo/Jazz
(MA3)
Z. Świderska
Contempo
(ZS1)
16:45 - 18:15
18:30 - 20:00
A. Ricketts
Contempo
(AR4)
20:15 - 21:45