Poznaj nasz team - tancerzy, instruktorów i choreografów z całego świata,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa pojawi się w Polsce, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

Nika Kljun SŁOWENIA/USA

INDUSTRY CLASS


Światowej sławy nauczycielka tańca i choreografka gwiazd. Pochodzi ze Słowenii, a obecnie mieszka w Los Angeles i uczy w prestiżowym Millenium Dance Complex. Jej imponujące CV obejmuje współpracę z takimi gwiazdami światowej muzyki, jak Beyoncé, J.Lo, Britney Spears, Paula Abdul, Justin Bieber czy J. Balvinem i wielu innych. Choreografie Niki pojawiała się także w popularnych programach telewizyjnych: The Masked Singer, So You Think You Can Dance, Disney i innych. Nika uczyła w ponad 35 krajach, jej filmy na Youtube zyskały prawie 200 000 000 wyświetleń. Zyskała światowy szacunek i utorowała drogę wielu słoweńskim tancerzom. Obecnie jest filarem słoweńskiej popkultury i była laureatką wielu nagród i wyróżnień słoweńskiej prasy i mediów. Jako nauczyciel, dla którego priorytetem jest rozwój w zdrowej atmosferze, Nika konsekwentnie stawia swoim uczniom wyzwania w zabawny, pozytywny sposób. Słynie z wszechstronności, żywego nauczania i autentycznej troski o swoich uczniów. W czasie zajęć koncentruje się na jakości wykonania i ruchu, czystości i praktycznych umiejętności zawodowych, których tancerze potrzebują, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom.


ZOBACZ FILM

Daniel Asamoah NIEMCY

HIP HOP


Tancerz i choreograf, przygotowujący się także do roli dyrektora artystycznego. Daniel mieszka w Berlinie, a na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami zarówno z Niemiec, jak i świata. Jako tancerz występował m.in. z Edem Sheeranem, Mariah Carey, Luisem Fonsi, Robinem Schulzem, Aviii czy Margaret. Jego choreografie mogli podziwiać widzowie programów „Dance Dance Dance” oraz „Masked Singer”. Na swoim koncie ma również współprace komercyjne z takimi markami jak About You czy Zalando x Adidas. Prowadzi warsztaty taneczne na całym świecie, m.in. w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, czy Japonii.


ZOBACZ FILM

Marie Bugnon FRANCJA

CONTEMPORARY


Francuska tancerka Ballet du Nord i choreograf NeoDance Academy. Przez jakiś czas rozwijała swoje umiejętności w Belgii, co zaowocowało udziałem w rozmaitych projektach zarówno scenicznych, jak i telewizyjnych. Wśród marek, z którymi współpracowała, można wymienić takie nazwy jak Rolland Garros, Puma czy BoboChic. Obecnie Marie pracuje jako nauczyciel w kilku różnych szkołach tańca zlokalizowanych w Paryżu, a także w innych szkołach we Francji i za granicą. Jej styl opiera się zasadniczo na współczesnej i nowoczesnej technice, pozostając pod swobodnym wpływem miejskiej dynamiki i energii. Marie dużą wagę przywiązuje do muzykalności, precyzji ruchu, niuansów, pracy w parterze i subtelności. Dba również o to, aby każdy uczestnik jej zajęć mógł swobodnie wyrażać siebie w bezpiecznym i troskliwym otoczeniu.


ZOBACZ FILM

Alisha Kobyliak UKRAINA

CONTEMPORARY


Ukraińska artystka, choreograf i nauczycielka tańca. Alisha jest jurorką międzynarodowych turniejów tańca, a jej talent można było podziwiać także w telewizji w jednym z tanecznych show, którego była finalistką. Ma również doświadczenie na deskach teatralnych – była członkiem kijowskiego teatru KDT. Współpracowała z ukraińskimi i zagranicznymi artystami, wśród których można wymienić takie nazwiska jak Monatic, Max Barskikh, Tina Karol, Nadya Dorofeeva, Scriptonite czy T fest. Alisha jest twórczynią grupy tanecznej Allies. W 2018 roku była też częścią Wonder Crew , która zwyciężyła World of Dance w Berlinie.


ZOBACZ FILM

Sab McCarthy AUSTRALIA / UK

HIP HOP


Sab to pochodząca z Sydney tancerka i choreografka, która przeciera szlaki innym kobietom w branży tanecznej. Na swoim koncie ma współpracę z takimi gwiazdami światowej sceny, jak 50 Cent czy G-unit, współpracowała także z Disneyem. Sab naucza na całym świecie, dzieląc się swoim tancerzem i inspirując wiele młodych tancerek i tancerzy. Prowadząc zajęcia skupia się na jakości ruchu, kontroli ciała i zwracaniu uwagi na ruch w muzyce.


ZOBACZ FILM

Barnabas Ivan WĘGRY

HIP HOP


Węgierski tancerz, choreograf i współwłaściciel X-Treme Dance School. Jako tancerz ma na swoim koncie wiele osiągnięć, a wśród nich także tytuły mistrzowskie na turniejach IDO. Jest także laureatem stypendium Take Flight Tour Paris za Take Flight Halloween. Obecnie mieszka w Szeged, gdzie od 7 lat przekazuje swoją taneczną pasję innym. Od kilku lat uczy także na arenie międzynarodowej podczas rozmaitych obozów tanecznych, a już wkrótce pojawi się w Polsce podczas 21. Europejskich Spotkań Tanecznych!


ZOBACZ FILM

Cooper Terry AUSTRALIA / UK

CONTEMPORARY


Australijski twórca i artysta specjalizujący się w tańcu współczesnym. Przez lata ćwiczył i pracował w słynnym Sydney Dance Company, gdzie doskonalił swoje umiejętności, przywiązując dużą wagę do wypracowania indywidualnego stylu pracy. Po zakończeniu krajowej trasy koncertowej „ICON” Paris Cav z Dream Dance Company w 2022 roku, Cooper przeniósł się do Londynu, aby zdobyć nowe doświadczenia i zaczerpnąć kolejne inspiracje. Jako choreograf Brent Street Studios w Sydney spędził wiele lat ucząc i tworząc choreografie nie tylko w Australii, ale na całym świecie. W sierpniu Cooper dołączy do nas, by podzielić się swoją wiedzą i niezwykłym stylem, który wypracował na przestrzeni lat.


ZOBACZ FILM