International Stars

Poznaj nasz fantastyczny team - tancerzy, instruktorów i choreografów z całego świata,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa pojawi się w Polsce, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

Maša Anić

CONTEMPORARY


Serbska tancerka, która mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele osiągnięć na arenie międzynarodowej. Maša jest 6-krotną Mistrzynią Świata IDO (w latach 2014, 2015, 2016, 2017, 2019 i 2021) w kategorii contemporary solo, a łącznie wywalczyła aż 44 medali na Mistrzostwach Europy, w tym 28 złotych. Swoją ogromną pasją dzieli się także z innymi - prowadzi zajęcia w szkole baletowej Lujo Davico oraz w Dance Factory - najbardziej utytułowanym klubie tanecznym w Serbii. Jej pierwsza choreografia, którą stworzyła w tym klubie, zajęcia pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata IDO. Obecnie mieszka w Belgradzie, gdzie każdego dnia rozwija swoje umiejętności pod okiem Stasy Stankovic i Natasy Gvozdenovic, a już w sierpniu pojawi się w Warszawie, by pokazać Wam swoją ogromną pasję i niezwykły talent!


ZOBACZ FILM

Alberto Blanco

HIP HOP


Hiszpański tancerz i choreograf, w którego żyłach płynie streetowa krew! Alberto jest członkiem ekipy tanecznej „Balance”, wraz z którą zwyciężył w wielu krajowych zawodach, m.in. „HHI Spain 2016”, „I Dance”, „The Show Box”, „Urbance”. Alberto rozwija się także jako choroegraf, a na swoim koncie ma również osiągnięcia w tej dziedzinie – w 2016 roku został uznany najlepszym choreografem w Hiszpanii! Obecnie uczy tańca nie tylko w rodzinnym kraju, ale na terenie całej Europy, m.in. na Litwie, w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Specjalnie dla Was pojawi się też w Polsce, by pokazać, na czym polega siła prawdziwego hip hopu!


ZOBACZ FILM

Josh Denyer

CONTEMPORARY


Australijski tancerz, którego kariera nabrała rozpędu po zagraniu przez niego głównej roli w australijskim Musicalu „Billy Elliot”. Po przeprowadzce do Londynu podjął stypendium w Laine Theatre Arts, które ukończył w 2016 roku. Jako tancerz występował na największych scenach teatralnych, między innymi Sydney opera House. Jest laureatem wielu nagród, takich jak Australian Dance Awards, Green Room oraz Best Male Dancer Fast & Fresh. Josh realizuje się także jako nauczyciel i choreograf, prowadząc zajęcia i warsztaty taneczne w najbardziej prestiżowych szkołach tańca na świecie: Pineapple Dance Studios i BASE Studios w Londynie.


ZOBACZ FILM

Baiba Klints

HIP HOP


Charyzmatyczna i utalentowana choreogafka pochodząca z Łotwy. Karierę rozpoczęła w 2010 roku, prezentując swój taneczny talent w filmikach publikowanych na You Tube. Była nauczycielem tańca na prestiżowym Urban Dance Camp. Występowała z Mos Wanted Crew na World of Dance 2014, a także podczas rozdania BET Awards w 2016 roku. Jej talent nie pozostał niezauważony przez WilldaBeast, który zaprosił ją do występu ze swoją ekipą taneczną na Michael Jacksons Tribute-Show w 2014 roku. Była także członkiem ekipy Lando Wilkinsa Nailcuttahz. Na swoim koncie ma także stworzenie choreografii do takich wydarzeń, jak „Eurowizja” czy program „X Factor” oraz udział w teledyskach: „Con Calma” (Daddy Yankee) oraz „Paagal” (Badshah).


ZOBACZ FILM

Fabiane Leame

CONTEMPORARY


Angielska tancerka i choreograf, która specjalizuje się w takich stylach jak contemporary, jazz i high heels. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie dzieli się swoją taneczną pasją w słynnym Studio 68. Umiejętności, talent i ciężka praca pozwoliły jej współpracować z największymi gwiazdami światowej muzyki, takimi jak Sean Paul, Stefflon Don, Jax Jones, Lady Leshurr, Lola Rae i markami: Adidas oraz MTV.


ZOBACZ FILM

Brian Poniatowski

JAZZ


Zwycięzca 7. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Obecnie mieszka w Nowym Jorku, gdzie każdego dnia pobiera lekcje tańca w najlepszych szkołach w Ameryce, takich jak Broadway Dance Center oraz Steps on Broadway. Wspołpracuje z takimi choreografami jak Lane Napper czy Tom Richardson. Od momentu przeprowadzki do USA skupia się na rozwoju w kierunku Jazz Fusion i Muscial Theatre. Brian to kilkukrotny mistrz świata w takich stylach jak taniec jazzowy, modern i show dance. Jego zajęcia to nie tylko taniec i ćwiczenia... dają także możliwość prawdziwego obcowania ze sztuką!


ZOBACZ FILM

Ainsley Ricketts

CONTEMPORARY


Ainsley rozpoczął naukę tańca w młodym wieku – zaczynał od Dance Connection, a w wieku 16 lat przeniósł się do londyńskiej The Urdang Academy. Jako tancerz występował w musicalach takich jak „Motown” czy „Charlie i fabryka czekolady” na Westendzie oraz „The Wedding Singing” na UK Tour. Był asystentem choreografa Deana Lee w programie „X Factor” i wielu innych projektach. Miał przyjemność występować z takimi gwiazdami, jak Janet Jackson, Hailee Steinfield czy Rina Sawayama. Jego ogromną pasją jest także nauczanie tańca – regularnie uczy w najlepszych londyńskich szkołach tańca, a w zeszłym roku stworzył swój własny program taneczny „Orenda”. Już wkrótce podzieli się swoimi umiejętnościami właśnie z Tobą!


ZOBACZ FILM

Oriane Serveille

HIP HOP


Profesjonalna tancerka i instruktorka na co dzień mieszkająca w Paryżu. Oriane tańczy od 5. roku życia. Początkowo trenowała balet i taniec jazzowy, ale szybko uznała, że jej największą taneczną zajawką są style uliczne. W młodości jako tancerka z sukcesami uczestniczyła w licznych konkursach tanecznych i rozwijała swoje umiejętności na arenie międzynarodowej, uczestnicząc w obozach, intensywnych programach w całej Europie i w USA. Od 4 lat pracuje jako profesjonalna tancerka estradowa i instruktorka. Jej umiejętności mogliście podziwiać na paryskim Fashion Week, podczas którego współpracowała z Virgilem Ablohem dla marki Off-White, w teledysku Eda Sheerana czy na wydarzeniach sportowych na arenie Bercy w Paryżu. Prowadząc zajęcia skupia się na połączeniu dobrej zabawy i nauki. Jej lekcje to synteza wielu gatunków tanecznych, spośród których Oriane czerpie nieustanną inspirację do stworzenia własnego tanecznego stylu.


ZOBACZ FILM