Wybierz swoje ulubione zajęcia i bądź częscią 22. European Dance Meetings!

 

REGULAMIN

Regulamin warsztatów do pobrania  tutaj.

 CENNIK

Poniższy cennik dotyczy ceny ZA JEDNĄ LEKCJĘ z podziałem na instruktorów z Polski (Local Masters) i zagranicy (International Stars).

Local Masters:

Gabriela Choroś, Artur Golec, Marcin Grygier, Dorian Kuźniewski, Karolina Lenarcik, Karol Mental, Paweł Michno, Katarzyna Mieczkowska, Karol Ociepka, Adrianna Patłaszyńska, Paulina Przestrzelska, Zuzanna Świderska, Tomasz Zbącki

International Stars:

Exon Arcos, Josh Denyer, Lia Gissin, Nadia Tomazenko, Pearl Whirll, Michele Zanette, Julia Żytko

PROCEDURA OPŁAT

Wpłat za warsztaty należy dokonywać przelewem na konto:

Egurrola Dance Studio
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A.

24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu uczestnika oraz symbolami wybranych lekcji.

 

GRAFIK

Kliknij w dzień, aby rozwinąć grafik.

UWAGA!

Kolor czerwony oznacza brak wolnych miejsc w danej grupie.

Kolor pomarańczowy oznacza ostatnie wolne miejsca w danej grupie.

Kolor zielony oznacza nowe grupy.

20.08 - wtorek - dzień I
Godz. sala 1 sala 2
10:00 - 11:30
11:45 - 13:15
K. Lenarcik
Jazz
(KL1)
13:30 - 15:00
J. Denyer
Contempo
(JD1)
16:00 - 17:30
L. Gissin
Contempo
(LG1)
P. Michno
Jazz
(PM1)
17:45 - 19:15
P. Michno
Jazz
(PM2)
19:30 - 21:00
J. Denyer
Contempo
(JD2)
21.08 - środa - dzień II
Godz. sala 1 sala 2
10:00 - 11:30
J. Denyer
Contempo
(JD3)
11:45 - 13:15
L. Gissin
Contempo
(LG2)
A. Patłaszyńska
Jazz
(AP1)
13:30 - 15:00
Z. Świderska
Contempo
(ZS1)
16:00 - 17:30
L. Gissin
Contempo
(LG3)
17:45 - 19:15
G. Choroś
Contempo
(GCH1)
19:30 - 21:00
N. Tomazenko
Contempo
(NT1)
T. Zbącki
Jazz
(TZ1)
22.08 - czwartek - dzień III
Godz. sala 1 sala 2
10:00 - 11:30
K. Mental
Contempo
(KME1)
11:45 - 13:15
K. Mieczkowska
Contempo
(KM1)
13:30 - 15:00
N. Tomazenko
Contempo
(NT2)
16:00 - 17:30
A. Golec & K. Mieczkowska
Contempo collabo
(AGKM1)
17:45 - 19:15
N. Tomazenko
Urban Contempo
(NT3)
19:30 - 21:00
23.08 - piątek - dzień IV
Godz. sala 1 sala 2
10:00 - 11:30
11:45 - 13:15
P. Whirll
Hp Hop
(PW1)
13:30 - 15:00
M. Zanette
Hip Hop
(MZ1)
16:00 - 17:30
A. Golec
Hip Hop
(AG1)
17:45 - 19:15
P. Whirll
Hip Hop
(PW2)
19:30 - 21:00
M. Zanette
Hip Hop
(MZ2)
24.08 - sobota - dzień V
Godz. sala 1 sala 2
10:00 - 11:30
M. Zanette
Hp Hop
(MZ3)
11:45 - 13:15
P. Przestrzelska
Commercial
(PP1)
13:30 - 15:00
A. Golec
Hip Hop
(AG2)
16:00 - 17:30
J. Żytko & A. Golec
Collabo
(JZAG1)
P. Whirll
Hip Hop
(PW3)
17:45 - 19:15
E. Arcos
Commercial
(EA1)
19:30 - 21:00
J. Żytko
Hip Hop
(JZ1)
K. Ociepka
Hip Hop
(KO1)
25.08 - niedziela - dzień VI
Godz. sala 1 sala 2
10:00 - 11:30
D. Kuźniewski
Hip Hop
(DK1)
11:45 - 13:15
E. Arcos
Commercial
(EA2)
13:30 - 15:00
J. Żytko
Commercial
(JZ2)
P. Kownacki
Hip Hop
(PK1)
16:00 - 17:30
P. Kownacki
Hip Hop
(PK2)
17:45 - 19:15
E. Arcos
Commercial
(EA3)
19:30 - 21:00
M. Grygier
Hip Hop
(MG1)