Poznaj nasz team - tancerzy, instruktorów i choreografów z całego świata,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa pojawi się w Polsce, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

EXON ARCOS

STREET ZONE


Międzynarodowej sławy tancerz i choreograf, doskonale znany w środowisku tanecznym. W trakcie swojej kariery współpracował z wieloma gwiazdami muzyki, takimi jak Dua Lipa, Luis Fonsi czy Nathy Peluso. W 2022 roku uczestniczył w przygotowaniach do konkursu Eurowizji. Był także finalistą programu „The Dancer” w stacji RTVE. Exon to artysta, który we wszystkie swoje projekty wkłada mnóstwo serca, pasji i energii. wierzy, że w tańcu nie chodzi tylko o ruch, ale także o trening ciała, serca i umysłu!


ZOBACZ FILM

JOSH DENYER 

CONTEMPO ZONE


Australijski tancerz, którego kariera nabrała rozpędu po zagraniu przez niego głównej roli w australijskim Musicalu „Billy Elliot”. Po przeprowadzce do Londynu podjął stypendium w Laine Theatre Arts, które ukończył w 2016 roku. Jako tancerz występował na największych scenach teatralnych, między innymi Sydney opera House. Jest laureatem wielu nagród, między innymi Australian Dance Awards, Green Room oraz Best Male Dancer Fast & Fresh. Josh realizuje się także jako nauczyciel i choreograf, prowadząc zajęcia i warsztaty taneczne w najbardziej prestiżowych szkołach tańca na świecie, takich jak Pineapple Dance Studios i BASE Studios w Londynie.


ZOBACZ FILM

LIA GISSIN 

CONTEMPO ZONE


Lia to doświadczona tancerka i instruktorka, która występowała z czołowymi izraelskimi artystami, takimi jak Anna Zak, Static czy Ela Lee. Swoje umiejętności prezentowała w izraelskim programie telewizyjnym „The Next Star for Eurovision”. Jest także członkinią MHM Dance Company. Lia prowadzi zajęcia i warsztaty tańca współczesnego fusion na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Estonii i Polsce. Jej doświadczenie taneczne obejmuje kurs HASADNA, edukację NAIMP3 oraz szkołę tańca współczesnego „The Place” w Londynie.


ZOBACZ FILM

NADIA TOMAZENKO 

CONTEMPO ZONE


Urodzona w Ukrainie profesjonalna tancerka, która obecnie mieszka w Grecji i to właśnie tam realizuje swoją taneczna pasję. Ukończyła Krajową Szkołę Tańca (KSOT) w Atenach, a potem postanowiła założyć swoją własną szkołę tańca – TNT Dance Studio. Swoje umiejętności prezentowała podczas wielu wydarzeń tanecznych, m.in. na Dance Battles Layers of Street podczas festiwalu Athens Epidaurus oraz w Redbull Dance Your Style. Współpracowała z takimi artystami jak Tono Lachky, Kader Attou czy Andonis Foniadakis.


ZOBACZ FILM

PEARL WHIRLL 

STREET ZONE


Pochodząca z Wielkiej Brytanii tancerka i choreografka specjalizująca się w stylu hip hop. Swoją taneczną wiedzą i umiejętnościami dzieli się z uczestnikami warsztatów na czym świecie. Na swoim koncie ma udział w takich projektach, jak "World of Dance Germany".


ZOBACZ FILM

MICHELE ZANETTE 

STREET ZONE


Michele zaczął tańczyć w wieku około 12 lat, przechodząc od podstaw hip hopu, a następnie eksperymentując i łącząc inne style, takie jak afro i dancehall. Pierwsze doświadczenia zdobywał we Włoszech w małym miasteczku niedaleko Wenecji, gdzie dorastał, aż w końcu zdecydował się poszerzyć swoje szkolenie i wiedzę oraz wyjechać za granicę. Szkolił się w Nowym Jorku, Los Angeles i Londynie, gdzie obecnie mieszka. Jego styl to płynne połączenie 3 stylów tańca z silnym wpływem muzyki i uczuć, które wkłada w swoje choreogtrafie. Jako tancerz współpracował z takimi artystami jak: Alicia Keys, Rosalía, Dua Lipa, Tems, Burna Boy, Rita Ora, Little Mix, BTS i wieloma innymi.


ZOBACZ FILM

JULIA ŻYTKO 

STREET ZONE


Polska tancerka mieszkająca w Londynie. Julia rozpoczynała swoją karierę w programie "You Can Dance - Po prostu Tańcz", w którym dotarła aż do finału. Udział w tym formacie otworzył jej drzwi do tanecznej kariery i od tego czasu konsekwentnie rozwija swój talent na scenach koncertów, festiwali oraz produkcji telewizyjnych. Jej umiejętności mogliśmy podziwiać w takich produkcjach jak The Voice of Poland, X Factor, Mam Talent i wiele innych. Towarzyszyła na scenie takim gwiazdom jak Mel C, Matt Pokora, Oceana i najbardziej rozpoznawalnym artystom z Polski. Szkoliła się w najlepszych szkołach tańca na świecie: Debbie Reynolds, Millenium Dance Complex, The Edge (Los Angeles) oraz Base Dance Studio, 68 Studio London, Onyx Dance Studio, Pineapple Dance Studio (Londyn).


ZOBACZ FILM