Local Masters

Poznaj nasz fantastyczny team - tancerzy, instruktorów i szkoleniowców Egurrola Dance Studio,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa będzie dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

Gabriela Choroś

CONTEMPORARY


Wieloletnia tancerka i reprezentantka Egurrola Dance Studio. Od najmłodszych lat szkoli się w tańcu jazzowym oraz modern. Tancerka flagowych zespołów Egurrola Dance Studio – najpierw Jazz One Juniors, a aktualnie utytułowanego na arenie polskiej i międzynarodowej zespołu Jazz One. Szkoliła się u takich instruktorów jak Paweł Michno oraz Katarzyna Mieczkowska. Brała udział w bardzo licznych warsztatach z trenerami zarówno z Polski, jak i zagranicy, aby cały czas doskonalić swój warsztat, poszerzać wiedzę, zbierać doświadczenie i czerpać inspirację. Wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski oraz Świata. Jej najważniejsze osiągnięcia to drugie wicemistrzostwo Polski w kategorii solistki dorosłe show dance, mistrzostwo Polski w kategorii dorosłych duety Show Dance oraz 3. miejsce na mistrzostwach świata w formacjach modern dorosłych. Uważa, że głównym narzędziem pracy tancerza jest jego ciało, nad którym wciąż musi pracować, stąd zainteresowanie fizjoterapią, którą studiowała.


ZOBACZ FILM

Aga Dydo

HIP HOP


Trener młodzieżowego zespołu The Crows oraz instruktor grup hiphopowych w Egurrola Dance Studio Kraków. Z tańcem związana jest od 2009 roku, a od 2012 dzieli się swoją wiedzą jako jego nauczyciel. Agnieszka stale rozwija swoje umiejętności taneczne pobierając warsztaty od najlepszych nauczycieli na międzynarodowych warsztatach. Tańczyła na scenie z największymi gwiazdami polskiej i światowej muzyki: Ich Troje, Dodą, Pudzianem, Robertem Janowskim, Dr Albanem, Fun Factory i wieloma innymi, tworząc oprawę koncertów i wydarzeń artystycznych. Doświadczenie taneczne zdobywała także programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” czy „Sylwester z Polsatem”.


ZOBACZ FILM

Artur Golec

HIP HOP


Trener hip hopowych formacji Swagg i Swagg 2, instruktor tańca, choreograf programu „Dance Dance Dance” dla TVP, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych. Technikę szkolił pod okiem najlepszych zagranicznych choreografów, m.in. Tucker Barkley, Ian Eastwood, Erica Sobol, Lee Daniel, Derrel Bullock czy Tony Tzar. Przez wiele lat wraz z Zawodową Grupą VOLT występował na największych scenach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.


ZOBACZ FILM

Patryk Kownacki

HIP HOP


Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Pod okiem Patryka szkolą się nasi najlepsi tancerze, którzy dumnie reprezentują szkołę na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Patryk tańczy od 10. roku życia. Początkowo trenował taniec towarzyski. Program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” sprawił, że zaczął interesować się hip hopem. Zapisał się na zajęcia do białostockiej Akademii Tańca Szał, gdzie trafił od razu do zespołu Street Dance. W tym samym roku zdobył m.in. wicemistrzostwo Polski IDO w duecie hip hop oraz wicemistrzostwo Polski z formacją Street Dance Show. Następnie z dorosłą grupą Szał zdobył m.in.mistrzostwo Polski IDO oraz 8. miejsce na mistrzostwach Świata w Grazie. Wraz z tym zespołem doszedł również do półfinału programu „Got To Dance”. W tym sezonie zadebiutował jako choreograf programu "Dance Dance Dance".


ZOBACZ FILM

Karolina Lenarcik

JAZZ


Instruktor tańca jazzowego, tancerka utytułowanego zespołu Jazz One, studentka Psychologii Sportu na SWPS. Jako tancerka odnosi wiele sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej – jest wielokrotną mistrzynią Polski, medalistką mistrzostw Europy i świata oraz wielokrotną mistrzynią świata IDO. W 2019 roku razem z zespołem Jazz One zdobyła tytuł Mistrzów Świata w kategorii formacje jazz dorosłych, a w 2021 roku tytuł Mistrzów Świata w kategorii mini formacje modern dorosłych. W 2019 roku została również Wicemistrzynią Świata i Europy w kategorii duety jazz oraz Wicemistrzynią Świata w kategorii mini formacje jazz dorosłych. W 2019 roku razem ze swoim partnerem tanecznym zostali trzykrotnymi Mistrzami Polski w kategoriach duety jazz, modern i show dance. Jest również półfinalistką programu „Mam Talent”. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Nieustannie rozwija w różnych stylach tanecznych u najwybitniejszych choreografów z Polski i zza granicy.


ZOBACZ FILM

Paweł Michno

JAZZ


Trener utytułowanych zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce. Współpracował także z zawodową grupą taneczną VOLT, z którą brał udział w największych produkcjach telewizyjnych. Paweł cały czas rozwija swój taneczny warsztat, uczestnicząc w zajęciach w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Jest cenionym nauczycielem i choreografem tańca jazzowego, zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne na trenie całego kraju. Swoją wiedzę i doświadczenie taneczne przekazuje również innym, prowadząc zajęcia na kursach instruktorskich. Na swoich lekcjach zaraża kursantów swą pasja do tańca. Przywiązuje dużą wagę do nauczania techniki, gdyż to właśnie jakość tańca jest podstawą do dalszego rozwoju tancerza.


ZOBACZ FILM

Katarzyna Mieczkowska

CONTEMPORARY


Trener mistrzowskich formacji V2 i V3, choreograf programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” dla telewizji Polsat oraz „Dance Dance Dance” dla TVP; finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po Prostu tańcz”. Katarzyna tańczy od 8. roku życia. Wraz ze swoim pierwszym zespołem regularnie brała udział w koncertach i pokazach na terenie Polski oraz za granicą. Zdobywała również liczne tytuły w kategoriach indywidualnych. W wieku 16 lat rozpoczęła pracę jako asystent instruktora w grupach wiekowych 4-20 lat. 3 lata później przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła uczęszczać do Egurrola Dance Studio jako tancerka Formacji V2, z którą zdobyła liczne tytuły. Następnie trafiła do grupy tanecznej VOLT, z którą uczestniczyła w takich eventach jak: “Taniec z Gwiazdami”, “Dubidu”, “Jaka to Melodia” i innych. Brała udział w szkoleniu prowadzonym przez szkołę tańca Broadway w mieście Tropea we Włoszech, gdzie została wyróżniona za umiejętności w technice tańca jazzowego. Szkoliła się u takich instruktorów jak Young Woo, Michele Oliva, Sabatino, Federica Angelozzi czy Joshua Pelatzky.


ZOBACZ FILM

Karol Mental

CONTEMPORARY


Tancerz mistrzowskiego zespołu Jazz One Pawła Michno. Trzykrotny Mistrz Polski w kategorii 16+ w stylach Jazz dance, Modern&Contemporary i Show dance, Wicemistrz Europy Jazz w duecie, Drugi Wicemistrz Europy Solo Modern&Contemporary federacji IDO. Za największy sukces na arenie międzynarodowej Karol uznaje tytuł Mistrza Świata Federacji IDO zdobyty w stylu Jazz dance w kategorii seniorskiej mężczyzn (2021). Za liczne osiągnięcia został wyróżniony przez Agustina Egurrole tytułem Super Tancerza Roku Egurrola Dance Studio w sezonie 2018/2019. Jest aktualnym solowym Mistrzem Polski w stylu jazz oraz modern&contemporary. Występował również w spektaklach tanecznych ,,życie należy do ciebie”, ,,REaction” oraz w produkcjach telewizyjnych takich jak „Dance Dance Dance” i „Mam talent”. Szkoli się u światowej sławy choreografów takich jak: Jan Ravnik, Michael Dameski, Ainsley Ricketts, Lukas McFarlane, Julia Spiesser, Fabiane Leame, Zoe Tatopoulos, czy Josh Denyer. Swój warsztat przekazuje zarówno w Polsce, jak i w Europie. Tak jak choreografię, które tworzy w skali narodowej i międzynarodowej m.in. Czechy, Niemcy czy Belgia. W roku 2021 jego podopieczna Karolina Olszewska wygrała program „You Can Dance. Nowa Generacja”, występując w autorskich choreografiach solowych Karola.


ZOBACZ FILM

Paulina Przestrzelska

HIP HOP


Tancerka zawodowej grupy VOLT, choreograf programów: “You Can Dance. Nowa Generacja” i „Dance, Dance, Dance”, zdobywczyni II miejsca w znanym tanecznym show „You Can Dance – Po prostu Tańcz 6”, wykwalifikowany instruktor tańca oraz dyplomowana masażystka. Obecnie wraz z grupą VOLT Paulina bierze udział w wielu projektach telewizyjnych takich jak: „Jaka to melodia”, Festiwal w Opolu, „Taniec z gwiazdami”, „The Voice of Poland”, „Letnia trasa Dwójki”, „Dance, Dance, Dance” i wiele innych. Można ją zobaczyć w wielu teledyskach oraz u boku takich gwiazd jak: Netta Barzilai, Alice Merton, Smith&Thell, Justyna Steczkowska, Groome, Roksana Węgiel, Marta Gałuszewska, Ania Wyszkoni, Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Viki Gabor, Edyta Górniak. Miała zaszczyt asystować przy tworzeniu choreografii na Eurowizję Junior dla Roksany Węgiel, która po raz pierwszy w historii Polski wygrała to wydarzenie.


ZOBACZ FILM

Kate Trukhina

HIGH HEELS


Pochodząca z Ukrainy tancerka i choreografka, której ulubionymi stylami tanecznymi są high heels oraz hip hop. Prowadziła zajęcia w największych ukraińskich studiach tanecznych, zwracając uwagę nie tylko na poprawność wykonanywania ruchów, ale także na przekazywanie w tańcu emocji i pokazywaniu osobowości. Jej lekcje to połączenie nauki choreografii oraz świetnej zabawy, jaką może dać tylko taniec!


ZOBACZ FILM

Yana Tsybulska

HIP HOP


Ukraińska tancerka i choreografka z ponad 7-letnim doświadczeniem w pracy w show biznesie – programach telewizyjnych, konkursach i teledyskach, absolwentka kierunku Choreografia na Uniwersytecie Kijowskim im. Borysa Hrinczenki. Yana była tancerką ukraińskiej wersji „Dancing with the Stars”. W jej dorobku choreograficznym znalazły się choreografie do takich programów telewizyjnych jak „The Voice Kids” oraz „Lip Sync Battle”. Na swoim koncie ma współpracę z największymi gwiazdami ukraińskiej sceny, m.in. Ani Lorak, MONATIK, Vremya i Steklo, Agon czy Natalya Mogilevskaya. W 2022 roku Yana miała przyjemność tworzyć choreografie podczas ukraińskich eliminacji do Eurowizji. Od 2013 roku prowadzi zajęcia w D.Side Dance Studio w Kijowie, a już wkrótce poprowadzi classy na European Dance Meetings! Podczas zajęć z Yaną skupisz się zarówno na rozwoju silnej techniki, jak i niezbędnej tancerzowi interpretacji artystycznej.


ZOBACZ FILM

Zuzanna Świderska

CONTEMPORARY


Trener zespołów J. Team Juniors i J.Team. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 6 lat w Teatrze Ochota. Z duża prędkością rozwijała swoje umiejętności, co pozwoliło jej w 2015 roku zostać tancerką flagowego zespołu Jazz One prowadzonego przez Pawła Michno, wraz z którym wywalczyła tytuły na turniejach krajowych i zagranicznych. Zuza nieustannie rozwija swój warsztat taneczny, uczestnicząc w zajęciach w najlepszych szkołach tańca, m.in. w Londynie i Nowym Jorku. Nie ogranicza się do jednego stylu tanecznego, ale rozwija swój ruch na wielu płaszczyznach, biorąc udział w zajęciach z high heels, hip hopu, new age, commercial. Zuza to wulkan pozytywnej energii. Jest ambitną tancerką, która uważa ze talent to nie wszystko, a ciężka praca się opłaca. Duża wagę przykłada do techniki, ponieważ wie, że jest ona podstawą do rozwoju każdego tancerza.


ZOBACZ FILM

Maksim Woitiul

TANIEC KLASYCZNY


Pochodzi z Białorusi, ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego.Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”, „Cudownym mandarynie”, „Romeo i Julii” czy „Śpiącej królewnie”. Współpracował z wybitnymi choreografami z całego świata, a teraz sam dzieli się swoją wiedzą na temat tańca klasycznego.


ZOBACZ FILM