Poznaj nasz fantastyczny team - tancerzy, instruktorów i szkoleniowców Egurrola Dance Studio,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa będzie dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

Gabriela Choroś

CONTEMPO ZONE


Wieloletnia tancerka i reprezentantka Egurrola Dance Studio. Od najmłodszych lat szkoli się w tańcu jazzowym oraz modern. Tancerka flagowych zespołów Egurrola Dance Studio – najpierw Jazz One Juniors, a aktualnie utytułowanego na arenie polskiej i międzynarodowej zespołu Jazz One. Brała udział w bardzo licznych warsztatach z trenerami zarówno z Polski, jak i zagranicy, aby cały czas doskonalić swój warsztat, poszerzać wiedzę, zbierać doświadczenie i czerpać inspirację. Wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski oraz Świata. Jej najważniejsze osiągnięcia to drugie wicemistrzostwo Polski w kategorii solistki dorosłe show dance, mistrzostwo Polski w kategorii dorosłych duety Show Dance oraz 3. miejsce na mistrzostwach świata w formacjach modern dorosłych. Uważa, że głównym narzędziem pracy tancerza jest jego ciało, nad którym wciąż musi pracować, stąd zainteresowanie fizjoterapią, którą studiowała.


ZOBACZ FILM

Artur Golec

STREET ZONE


Trener hip hopowych formacji Swagg i Swagg 2, instruktor tańca, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”, choreograf programu „Dance Dance Dance” dla TVP. Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych. Technikę szkolił pod okiem najlepszych zagranicznych choreografów, m.in. Tucker Barkley, Ian Eastwood, Erica Sobol, Lee Daniel, Derrel Bullock czy Tony Tzar. Przez wiele lat wraz z Zawodową Grupą VOLT występował na największych scenach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.


ZOBACZ FILM

Marcin Grygier

STREET ZONE


Instruktor tańca hip hop, tancerz. Marcin ma na swoim koncie wiele osiągnięć na turniejach tanecznych mistrzowskich. Jest wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski IDO i Pucharu Świata WADF oraz Mistrzem Polski w Tańcu Sportowym. Dwukrotnie reprezentował kraj na Mistrzostwach Europy IDO Hip Hop. Od 2017 dzieli się również swoją wiedzą z innymi. Przez trzy lata prowadził własne grupy taneczne, które już na pierwszych zawodach uzyskały wysokie miejsca. Od 2020 do 2022 roku był trenerem w zaawansowanych grupach turniejowych w Skillart Dance Studio Poznań (SRT Kontrast), gdzie zdobywał znaczące miejsca na krajowych zawodach tanecznych. W tym samym czasie współpracował również z projektem Young Stars Dance Poznań, prowadząc zajęcia w stylu commercial i hip hop dla młodzieży. Po przeprowadzce do Warszawy rozpoczął współpracę z Egurrola Dance Studio. Razem z tancerzami grupy VOLT Agustina Egurroli tańczył u boku Jasona Derulo oraz występował na scenie z polskimi artystami m.in. Roxie Węgiel, Mają Hyży, Karoliną Stanisławczyk, Darią Marcinkowską, Rafałem Brzozowskim czy Marylą Rodowicz. Marcin wciąż rozwija swoje umiejętności, szkoląc się u najlepszych choreografów z całego świata. Prowadzi także warsztaty w całej Polsce wydobywając z każdego tancerza to co najlepsze.


ZOBACZ FILM

Patryk Kownacki

STREET ZONE


Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Instruktor z 11-letnim doświadczeniem w pracy z ekipami hip hopowymi. Od początku przygody w Egurrola Dance Studio budował silne grupy, które co roku stawały na pierwszym miejscu podium podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio. Teraz ci tancerze zasilają nasze główne zespoły. Pod okiem Patryka szkolą się nasi najlepsi zawodnicy, którzy dumnie reprezentują szkołę na międzynarodowych turniejach rangi mistrzowskiej. W 2019 roku otrzymał tytuł Instruktora Roku Egurrola Dance Studio oraz tytuł Najlepszego Debiutu Trenerskiego Roku. Wraz z formacją Swagg Juniors od trzech lat niezmiennie stają na medalowym miejscu Krajowych Mistrzostw IDO. Patryk tańczy od 10. roku życia. Początkowo trenował taniec towarzyski. Program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” sprawił, że zaczął interesować się hip hopem i jazzem. Przez cztery lata trenował te dwa style w zespołach białostockiej Akademii Tańca Szał zdobywając liczne tytuły Krajowych Mistrzostw IDO. W 2011 roku podjął pracę instruktora tańca. W 2016 roku wyjechał do Nowej Zelandii, gdzie szkolił się pod okiem Parris Goebel oraz członków słynnej ekipy Royal Family. Dzięki pracy w Egurrola Dance Studio, Patryk wykazuje się nie tylko jako trener ulicznych ekip, ale również jako choreograf programów „Dance Dance Dance”, „You Can Dance Nowa Generacja” czy „Jaka To Melodia”.


ZOBACZ FILM

Dorian Kuźniewski

STREET ZONE


Tancerz, choreograf, instruktor tańca, który pochodzi z Bydgoszczy. Tańcem zainteresował się w 2017 roku i od tego czasu regularnie rozwija swoje umiejętności, szkoląc się zarówno w kraju, jak i za granicą. Jest współzałożycielem studia tańca HAZE Dance Studio w Bydgoszczy oraz organizatorem cyklu warsztatów Otherways Workshops. Dorian to także jeden członków artystycznego projektu Blckcat Experience, założonego przez Marcina Rębilasa oraz Joannę Ostrowską. Jest Finalistą Board Game Tour (2017, 2019) tworzonego przez Anitę Sawicką oraz Piotra Abramowicza. Uczestniczył w mentorskim programie Elevate Oli Papier. Pracował przy tworzeniu opraw artystycznych oraz choreografiach tanecznych w programach telewizyjnych takich jak: „Star Voice”, ‘’Mam Talent’’, czy ‘’World Of Dance Polska”.


ZOBACZ FILM

Karolina Lenarcik

CONTEMPO ZONE


Wieloletnia tancerka utytułowanego zespołu Jazz One, studentka Psychologii Sportu na SWPS. Jako tancerka odnosi wiele sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej – jest wielokrotną mistrzynią Polski, medalistką mistrzostw Europy i świata oraz wielokrotną mistrzynią świata IDO. W 2019 roku razem z zespołem Jazz One zdobyła tytuł Mistrzów Świata w kategorii formacje jazz dorosłych, a w 2021 roku tytuł Mistrzów Świata w kategorii mini formacje modern dorosłych. W 2019 roku została również Wicemistrzynią Świata i Europy w kategorii duety jazz oraz Wicemistrzynią Świata w kategorii mini formacje jazz dorosłych. W 2019 roku razem ze swoim partnerem tanecznym zostali trzykrotnymi Mistrzami Polski w kategoriach duety jazz, modern i show dance. Jest również półfinalistką programu „Mam Talent”. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Nieustannie rozwija w różnych stylach tanecznych u najwybitniejszych choreografów z Polski i zza granicy.


ZOBACZ FILM

Karol Mental

CONTEMPO ZONE


Tancerz mistrzowskiego zespołu Jazz One Pawła Michno. Trzykrotny Mistrz Polski w kategorii 16+ w stylach Jazz dance, Modern&Contemporary i Show dance, Wicemistrz Europy Jazz w duecie, Drugi Wicemistrz Europy Solo Modern&Contemporary federacji IDO. Za największy sukces na arenie międzynarodowej Karol uznaje obronę tytułu Mistrza Świata Federacji IDO zdobytą w stylu Jazz dance w kategorii seniorskiej mężczyzn (2022). Za liczne osiągnięcia został wyróżniony przez Agustina Egurrole tytułem Super Tancerza Roku Egurrola Dance Studio w sezonie 2018/2019. Jest aktualnym solowym Mistrzem Polski w stylu jazz oraz modern&contemporary. Występował również w spektaklach tanecznych ,,życie należy do ciebie”, ,,REaction” oraz w produkcjach telewizyjnych takich jak „Dance Dance Dance” i „Mam talent”. Szkoli się u światowej sławy choreografów takich jak: Jan Ravnik, Michael Dameski, Ainsley Ricketts, Lukas McFarlane, Julia Spiesser, Fabiane Leame, Zoe Tatopoulos, czy Josh Denyer. Swój warsztat przekazuje zarówno w Polsce, jak i w Europie. Tak jak choreografię, które tworzy w skali narodowej i międzynarodowej m.in. Czechy, Niemcy czy Belgia.


ZOBACZ FILM

Paweł Michno

CONTEMPO ZONE


Trener utytułowanych zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce. Współpracował także z zawodową grupą taneczną VOLT, z którą brał udział w największych produkcjach telewizyjnych. Paweł cały czas rozwija swój taneczny warsztat, uczestnicząc w zajęciach w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Jest cenionym nauczycielem i choreografem tańca jazzowego, zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne na trenie całego kraju. Swoją wiedzę i doświadczenie taneczne przekazuje również innym, prowadząc zajęcia na kursach instruktorskich. Na swoich lekcjach zaraża kursantów swą pasja do tańca. Przywiązuje dużą wagę do nauczania techniki, gdyż to właśnie jakość tańca jest podstawą do dalszego rozwoju tancerza.


ZOBACZ FILM

Katarzyna Mieczkowska

CONTEMPO ZONE


Trener formacji V2, V3 oraz BeArt i BeArt 2, choreograf programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” dla telewizji Polsat oraz „Dance Dance Dance” dla TVP; finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po Prostu tańcz”. Katarzyna tańczy od 8. roku życia. Wraz ze swoim pierwszym zespołem regularnie brała udział w koncertach i pokazach na terenie Polski oraz za granicą. Zdobywała również liczne tytuły w kategoriach indywidualnych. W wieku 16 lat rozpoczęła pracę jako asystent instruktora w grupach wiekowych 4-20 lat. 3 lata później przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła uczęszczać do Egurrola Dance Studio jako tancerka Formacji V2, z którą zdobyła liczne tytuły. Następnie trafiła do grupy tanecznej VOLT, z którą uczestniczyła w takich eventach jak: “Taniec z Gwiazdami”, “Dubidu”, “Jaka to Melodia” i innych. Brała udział w szkoleniu prowadzonym przez szkołę tańca Broadway w mieście Tropea we Włoszech, gdzie została wyróżniona za umiejętności w technice tańca jazzowego. Szkoliła się u takich instruktorów jak Young Woo, Michele Oliva, Sabatino, Federica Angelozzi czy Joshua Pelatzky.


ZOBACZ FILM

Karol Ociepka

STREET ZONE


Trener juniorskiego zespołu Hype Crew Juniors, doświadczony instruktor tańca. Swoje pierwsze grupy uczył tuż obok rodzinnego miasta w Jastrzębiu-Zdroju w szkole Explozja Tańca. Wiele lat wyjazdów na zawody, turnieje i mistrzostwa federacji IDO pozwoliły mu zdobyć doświadczenie w przygotowywaniu wymagających choreografii i profesjonalnie szkolić grupy. Karol to wulkan pozytywnej energii. Jest ambitnym tancerzem, który stawia czoła wszystkim napotkanym przeszkodom. Stwierdzenie „nie da się” jest mu obce. Nieustannie szkoli swój warsztat pod okiem najlepszych instruktorów na świecie. Wyjeżdża na największe i najlepsze obozy szkoleniowe bo wie, że tylko w ten sposób osiągnie perfekcję ruchową, a swoim podopiecznym przekaże maksimum zdobytej wiedzy. Instruktorzy, od których brał lekcje: Matt Steffanina, Ian Eastwood, Lyle Beniga, Karon Lynn, Kaelynn Harris, Tony Tzar, Shaun Evaristo, Keone&Mari, Henry Link, Duki, Josh Williams, Laure Courtellemont, Antoine Troupe, Ysabelle Capitule, Lando Wilkins, Kapela, Kenzo Alvares, Brian Puspos, Rie Hata, Willdabeast, Jake Kodish, CJ Salvador, Andye Jamieson.


ZOBACZ FILM

Adrianna Patłaszyńska

CONTEMPO ZONE


Utytułowana tancerka mająca na swoim koncie 10 indywidualnych tytułów Mistrza Świata IDO w stylach jazz i modern. W 2014 roku została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Outstanding Achievement Award IDO i wpisana do listy Hall Of Fame International Dance Organization. Szkoliła się w szkołach tańca w Chicago i Nowym Jorku, a obecnie prowadzi warsztaty w Europie i na świecie. Jako tancerka pracowała przy polskich i zagranicznych projektach, na przykład w Niemczech i we Włoszech. W 2018 roku wyruszyła w międzynarodowa trasę oryginalnej wersji musicalu „Matilda”- zdobywcy 10 nagród Tony awards, wyprodukowanej przez Royal Shekspeare Company.


ZOBACZ FILM

Paulina Przestrzelska

STREET ZONE


Tancerka zawodowej grupy VOLT, choreograf programów: “You Can Dance. Nowa Generacja” i „Dance, Dance, Dance”, zdobywczyni II miejsca w znanym tanecznym show „You Can Dance – Po prostu Tańcz 6”, wykwalifikowany instruktor tańca oraz dyplomowana masażystka. Obecnie wraz z grupą VOLT Paulina bierze udział w wielu projektach telewizyjnych takich jak: „Jaka to melodia”, Festiwal w Opolu, „Taniec z gwiazdami”, „The Voice of Poland”, „Letnia trasa Dwójki”, „Dance, Dance, Dance” i wiele innych. Można ją zobaczyć w wielu teledyskach oraz u boku takich gwiazd jak: Netta Barzilai, Alice Merton, Smith&Thell, Justyna Steczkowska, Groome, Roksana Węgiel, Marta Gałuszewska, Ania Wyszkoni, Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Viki Gabor, Edyta Górniak. Miała zaszczyt asystować przy tworzeniu choreografii na Eurowizję Junior dla Roksany Węgiel, która po raz pierwszy w historii Polski wygrała to wydarzenie.


ZOBACZ FILM

Zuzanna Świderska

CONTEMPO ZONE


Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 6 lat w Teatrze Ochota. Z duża prędkością rozwijała swoje umiejętności, co pozwoliło jej w 2015 roku zostać tancerką flagowego zespołu Jazz One prowadzonego przez Pawła Michno, wraz z którym wywalczyła tytuły na turniejach krajowych i zagranicznych. Zuza nieustannie rozwija swój warsztat taneczny, uczestnicząc w zajęciach w najlepszych szkołach tańca, m.in. w Londynie i Nowym Jorku. Nie ogranicza się do jednego stylu tanecznego, ale rozwija swój ruch na wielu płaszczyznach, biorąc udział w zajęciach z high heels, hip hopu, new age, commercial. Zuza to wulkan pozytywnej energii. Jest ambitną tancerką, która uważa ze talent to nie wszystko, a ciężka praca się opłaca. Duża wagę przykłada do techniki, ponieważ wie, że jest ona podstawą do rozwoju każdego tancerza.


ZOBACZ FILM

Tomasz Zbącki

CONTEMPO ZONE


Trener zespołu Funky Kids, wszechstronny tancerz i instruktor tańca jazzowego. Swoją przygodę taneczną rozpoczął w akademii tańca 4-20, w swoim rodzinnym mieście – Skierniewicach. Od 2017 roku zasila flagowy zespół Jazz One, z którym nadal osiąga niesamowite wyniki. Tomasz przez cały czas czynnie rozwija swoją pasję uczęszczając na zajęcia nie tylko z tańca jazzowego, ale również hip hopu czy commercial dance. Pozwala mu to czuć się swobodnie podczas występów przy wielu produkcjach telewizyjnych u boku tancerzy Zawodowej Grupy VOLT. Tomek jest pełen energii, nie boi się wyzwań i stałe zdobywa nowe doświadczenia. Na swoich zajęciach poza nienaganną techniką dba o dobrą atmosferę w grupie.


ZOBACZ FILM