International Stars

Poznaj nasz fantastyczny team - tancerzy, instruktorów i choreografów z całego świata,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa pojawi się w Polsce, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

ALBERTO BLANCO


Hiszpański tancerz i choreograf, w którego żyłach płynie streetowa krew! Alberto jest członkiem ekipy tanecznej „Balance”, wraz z którą zwyciężył w wielu krajowych zawodach, m.in. „HHI Spain 2016”, „I Dance”, „The Show Box”, „Urbance”. Alberto rozwija się także jako choroegraf, a na swoim koncie ma również osiągnięcia w tej dziedzinie – w 2016 roku został uznany najlepszym choreografem w Hiszpanii! Obecnie uczy tańca nie tylko w rodzinnym kraju, ale na terenie całej Europy, m.in. na Litwie, w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Specjalnie dla Was pojawi się też w Polsce, by pokazać, na czym polega siła prawdziwego hip hopu!


ZOBACZ FILM

JOSH DENYER


Australijski tancerz, którego kariera nabrała rozpędu po zagraniu przez niego głównej roli w australijskim Musicalu „Billy Elliot”. Po przeprowadzce do Londynu podjął stypendium w Laine Theatre Arts, które ukończył w 2016 roku. Jako tancerz występował na największych scenach teatralnych, między innymi Sydney opera House. Jest laureatem wielu nagród, między innymi Australian Dance Awards, Green Room oraz Best Male Dancer Fast & Fresh. Josh realizuje się także jako nauczyciel i choreograf, prowadząc zajęcia i warsztaty taneczne w najbardziej prestiżowych szkołach tańca na świecie, takich jak Pineapple Dance Studios i BASE Studios w Londynie.


ZOBACZ FILM

MAXIMILIAN JARISH


Tancerz, instruktor oraz choreograf. Maximilian szkolił się w londyńskiej szkole artystycznej - Doreen Bird College, która kształci przyszłych mistrzów tańca. Dziś sam jest nauczycielem tańca - udziela regularnych lekcji stylu Urban Contemporary w jednej z najbardziej prestiżowych brytyjskich szkół - Studio 68. Już w sierpniu Maximilian pojawi się w Polsce, by poprowadzić zajęcia z uczestnikami 19. Europejskich Spotkań Tanecznych!


ZOBACZ FILM

BAIBA KLINTS


Międzynarodowa tancerka i choreografka, która rozpoczynała swoją karierę w 2010 roku, prezentując swój taneczny talent w filmikach publikowanych na You Tube. Była nauczycielem tańca na prestiżowym Urban Dance Camp. Występowała z Mos Wanted Crew na World of Dance 2014, a także podczas rozdania BET Awards w 2016 roku. Jej talent nie pozostał niezauważony przez WilldaBeast, który zaprosił ją do występu ze swoją ekipą taneczną na Michael Jacksons Tribute-Show w 2014 roku. Była także członkiem ekipy Lando Wilkinsa Nailcuttahz. Baiba pochodzi z Łotwy, ale często podróżuje po Europie i Azji, by uczestniczyć w różnego rodzaju obozach tanecznych, a zdobytą wiedzą dzieli się podczas warsztatów na całym świecie.


ZOBACZ FILM

MEHDI LEYRE


Pochodzący z francuskiego Bordeaux tancerz i choreograf o międzynarodowej sławie. Zaczął tańczyć dopiero w wieku 24 lat, kiedy przeprowadził się do Paryża. Zanim jego kariera nabrała rozpędu uczył się tańca w szkołach nie tylko we Francji (Lax Studio), ale także Stanach Zjednoczonych, m.in. w słynnych Millenium Dance Center oraz Debbie Reynolds School. Ogromna wytrwałość i determinacja sprawiły, że dziś talent Mehdiego - zarówno taneczny, jak i choreograficzny - można podziwiać w produkcjach filmowych, na festiwalach oraz w programach telewizyjnych.


ZOBACZ FILM

SAM PARRY


Brytyjski tancerz i choroegraf, specjalizujący się w takich stylach jak contemporary, commercial czy hip hop. Na swoim koncie ma bogate doświadczenie zarówno jako tancerz, jak i choreograf. Jego umiejętności można było podziwiać w programach telewizyjnych, takich jak Britain & Ireland’s Next Top Model czy X Factor. Jako choreograf miał przyjemność współpracować m.in z Lucasem MCFarlane'em jako jego asystent. Do swoich doświadczeń Sam może zaliczyć też prowadzenie własnych zajęć i warsztatów w słynnych londyńskich szkołach tańca Studio 68, Pinneaple Dance Studio oraz Base Dance Studio.


ZOBACZ FILM

NEAL PIRON


Utalentowany tancerz pochodzący z Belgii. Członek ekipy Empire, która w 2016 roku dotarła do półfnałów belgijskiej edycji programu “Mam talent!”. W 2017 roku Neal przeprowadził się do Londynu, gdzie pracował z takimi artystami, jak Anne-Marie, Rita Ora, Stefflon Don, Skepta czy STEPS. Ma na swoim koncie występy taneczne w produkcjach telewizyjnych MTV. Swoją wiedzą dzieli się w największych światowych studiach tańca, wśród których wymienić można Onyx, Base oraz Studio68. W zeszłym roku Neal wystąpił w nowej disney’owskiej produkcji – re-make’u słynnego “Alladyna”.


ZOBACZ FILM

AINSLEY RICKETTS


Ainsley rozpoczął naukę tańca w młodym wieku – zaczynał od Dance Connection, a w wieku 16 lat przeniósł się do londyńskiej The Urdang Academy. Jako tancerz występował w musicalach takich jak „Motown” czy „Charlie i fabryka czekolady” na Westendzie oraz „The Wedding Singing” na UK Tour. Był asystentem choreografa Deana Lee w programie „X Factor” i wielu innych projektach. Miał przyjemność występować z takimi gwiazdami, jak Janet Jackson, Hailee Steinfield czy Rina Sawayama. Jego ogromną pasją jest także nauczanie tańca – regularnie uczy w najlepszych londyńskich szkołach tańca, a w zeszłym roku stworzył swój własny program taneczny „Orenda”. Już wkrótce podzieli się swoimi umiejętnościami właśnie z Tobą!


ZOBACZ FILM

JULIA SPIESSER


Julia zaczęła tańczyć w bardzo młodym wieku. Szkoliła się w technice tańca jazzowego i hip hopu w Paryżu. Tańczyła i tworzyła choreografie dla najbardziej znanych francuskich wokalistów, a także programów telewizyjnych, filmów, klipów wideo we Francji i Anglii. Uczy tańca na całym świecie, min. w Belgii, Hiszpanii, Anglii, Włoch, Kanadzie, Rosji i Polsce. Taniec jest dla Julii najlepszym sposobem, aby opowiedzieć pewną historię, wyrazić swoje uczucia oraz emocje. W zajęciach łączy technikę jazzową z nowoczesną energią i siłą hip hopu.


ZOBACZ FILM