International Stars

Poznaj nasz fantastyczny team - tancerzy, instruktorów i choreografów z całego świata,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa pojawi się w Polsce, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

ALEX CHAMBERS


Doświadczony tancerz i choreograf, który na co dzień mieszka w Londynie, ale w ciągu lat swojej kariery odwiedził już Stany Zjednoczone, Kanadę, a nawet Azję. Alex prowadzi warsztaty taneczne na całym świecie. Jego umiejętności można podziwiać także na koncertach oraz w programach telewizyjnych. W swoich choreografiach zwraca szczególną uwagę na muzykalność oraz dynamikę. Jego umiejętności zostały docenione przez wielu artystów z całego świata, którzy zaangażowali Alexa do pracy przy rozmaitych projektach. Można wśród nich wymienić takie gwiazdy muzyki jak Cheryl, Pussycat Dolls, Camila Cabello, Ariana Grande czy Will.I.Am.


ZOBACZ FILM

FABIANE LEAME


Choć ma zaledwie 21 lat, jest już doświadczoną tancerką i nauczycielką tańca. Na co dzień mieszka w brytyjskim Nottingham, ale uczy na terenie całej Wielkiej Brytanii. Ma na swoim koncie między innymi gościnne warsztaty taneczne w jednej z najlepszych lodyńskich szkół tańca - Studiu 68. Oprócz tego Fabiane podróżuje po całym świecie, pracując jako tancerka oraz nauczycielka tańca. Fabiane nie może się już doczekać, by zawitać do Polski i poznać uczestników 16. Europejskich Spotkań Tanecznych!


ZOBACZ FILM

KAMILA ZALEWSKA


Profesjonalna tancerka pochodząca z Polski, skąd przeprowadziła się do Londynu, aby spełnić swoje marzenia o tanecznej karierze. Tańczy od 12. roku życia i próbowała już wielu stylów – od latino, poprzez balet, taniec jazzowy, współczesny, aż do house, hip hopu, a nawet cheerleadingu. Edukację taneczną w Wielkiej Brytanii rozpoczęła w Dance and Drama College w Nottingham. Obecnie współpracuje z producentami najpopularniejszych formatów telewizyjnych, takich jak „The Voice UK”, „Eurowizja”, „Dance, Dance, Dance”, „X Factor” czy „Britain’s Got Talent”. Ma na swoim koncie występy z takimi artystami, jak Jennifer Hudson, BeBe Rexha, Rihanna, Fleur East, Gloria Ganor czy OMI oraz występy w popularnych teledyskach.


ZOBACZ FILM