International Stars

Poznaj nasz fantastyczny team - tancerzy, instruktorów i choreografów z całego świata,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa pojawi się w Polsce, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

SAMUEL FLEET


Sam od 10 lat jest profjesjonalnym tancerzem, nauczycielem tańca oraz choreografem. W tym czasie zdobywał doświadczenie, współpracując z największymi gwiazdami światowej sceny muzycznej, wśród których można wymienić Ritę Orę, Jasona Derulo, The Black Eyed Peas, Pixie Lott czy Coldplay. Pracował przy realizacji najpopularniejszych programów telewizyjnych: Summertime Ball, X Factor oraz Jinglebell Ball. W 2019 roku wystąpił na scenie u boku legendarnej Mylene Farmer podczas jej wielkiego powrotnego show, oglądanego przez miliony widzów.


ZOBACZ FILM

FABIANE LEAME


Choć ma zaledwie 21 lat, jest już doświadczoną tancerką i nauczycielką tańca. Na co dzień mieszka w brytyjskim Nottingham, ale uczy na terenie całej Wielkiej Brytanii. Ma na swoim koncie między innymi gościnne warsztaty taneczne w jednej z najlepszych lodyńskich szkół tańca - Studiu 68. Oprócz tego Fabiane podróżuje po całym świecie, pracując jako tancerka oraz nauczycielka tańca. Fabiane nie może się już doczekać, by zawitać do Polski i poznać uczestników 16. Europejskich Spotkań Tanecznych!


ZOBACZ FILM

IRENE SALVI


Irene urodziła się we Włoszech, gdzie zaczęła tańczyć już w bardzo młodyk wieku. Rozpoczynała od stepowania, modernu, baletu i tańca klasycznego. Potem wyjechała do Wielkiej Brytanii, by zdobywać nowe umiejętności w prestiżowej londyńskiej szkole The Centre - Performing Arts College. Po jej ukończeniu stała się zawodową tancerką prowadzącą zajęcia w Londynie i całej Europie. Przez 3 lata trenowała z jedną z najbardziej rozchwytywanych tancerek i choreografów na świecie - Daną Foglią, która jest dla niej prawdziwym źródłem inspiracji. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Little Mix, Bebe Rexha, Jax Jones oraz występy na scenach w czasie MTV European Music Awards, Top of The Pops czy Brit Awards i wielu innych.


ZOBACZ FILM