International Stars

OUR

TEAM

MEET US
&
AND OUR
PEOPLE.

Poznaj nasz fantastyczny team - tancerzy, instruktorów i choreografów z całego świata, którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.

Już w sierpniu ta niesamowita ekipa pojawi się w Polsce, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

ALBERTO BLANCO


Hiszpański tancerz i choreograf. Członek ekipy tanecznej „Balance”, z którą zwyciężył w wielu krajowych zawodach, m.in. „HHI Spain 2016”, „I Dance”, „The Show Box”, „Urbance” i wielu innych. Na swoim koncie ma również osiągnięcia – w 2016 roku został uznany najlepszym choreografem w Hiszpanii. Obecnie uczy tańca nie tylko w rodzinnym kraju, ale na terenie całej Europy, m.in. na Litwie, w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech.


ZOBACZ FILM

DAVID COTTLE


Angielski tancerz, od 11. roku życia związany z breakdance'em i tańcem ulicznym. Jako nastolatek szkolił się w londyńskim Studio 68. W 2015 roku wyjechał do Los Angeles, gdzie trenował ze słynnym tancerzem i choreografem, Willdabest oraz jego ekipą immaBEAST. Po powrocie do Wielkiej Brytanii David kontynuował współpracę z Willdabest w czasie HDI Dance Camp i okazjonalnie nauczał tańca w Studio 68. Wkrótce potem poprowadził swoje pierwsze warsztaty taneczne w Hiszpanii, a od tego czasu uczy w całej Europie. W 2016 roku wraz ze swoją ekipą taneczną dotarł do półfinału programu „Britain’s Got Talent” a rok później po raz pierwszy wystąpił jako tancerz w telewizji podczas Eurowizji. Towarzyszył na scenie takim gwiazdom muzyki, jak Emeli Sande czy grupa 5 After Midnight.


ZOBACZ FILM

MAXIMILIAN JARISH


Tancerz, instruktor oraz choreograf. Maximilian szkolił się w londyńskiej szkole artystycznej - Doreen Bird College, która kształci przyszłych mistrzów tańca. Dziś sam jest nauczycielem tańca - udziela regularnych lekcji stylu Urban Contemporary w jednej z najbardziej prestiżowych brytyjskich szkół - Studio 68.


ZOBACZ FILM

ZACC MILNE


Irlandzki tancerz i choreograf, członek takich tanecznych ekip jak nowozelandzka „The Roal Family” oraz „Imabeast”. Współpracował z najlepszymi choreografami w szkołach tańca na całym świecie. Wraz z siostrą - Kerrie Milne prowadzi własną szkołę tańca „Fly Dance Studio” w Dublinie, a oprócz tego podróżuje po świecie, dzieląc się swoją wiedzą z innymi tancerzami.


ZOBACZ FILM

NEAL PIRON


Tancerz pochodzący z Belgii. Członek ekipy Empire, która w 2016 roku dotarła do półfnałów belgijskiej edycji proframu “Mam talent!”. W 2017 roku Neal przeprowadził się do Londynu, gdzie pracował z takimi artystami, jak Anne-Marie, Rita Ora, Stefflon Don, Skepta czy STEPS. Ma na swoim koncie występy taneczne w produkcjach telewizyjnych MTV. Swoją wiedzą dzieli się w największych światowych studiach tańca, wśród których wymienić można Onyx, Base oraz Studio68. W zeszłym roku Neal wystąpił w nowej disney’owskiej produkcji – re-make’u słynnego “Alladyna”.


ZOBACZ FILM

AINSLEY RICKETTS


Ainsley rozpoczął naukę tańca w młodym wieku – zaczynał od Dance Connection, a w wieku 16 lat przeniósł się do londyńskiej The Urdang Academy. Jako tancerz występował w musicalach takich jak „Motown” czy „Charlie i fabryka czekolady” na Westendzie oraz „The Wedding Singing” na UK Tour. Był asystentem choreografa Deana Lee w programie „X Factor” i wielu innych projektach. Miał przyjemność występować z takimi gwiazdami, jak Janet Jackson, Hailee Steinfield czy Rina Sawayama. Jego ogromną pasją jest także nauczanie tańca – regularnie uczy w najlepszych londyńskich szkołach tańca, a w zeszłym roku stworzył swój własny program taneczny „Orenda”. Już wkrótce podzieli się swoimi umiejętnościami właśnie z Tobą!


ZOBACZ FILM

BRADLEY SHELVER


Uczęszczał do National School of Arts w Johanesburgu (RPA) i otrzymał stypendium do prestiżowej Ailey School w Nowym Jorku. Od 10 sezonów jest solistą nowojorskiej Metropolitan Opera Ballet. Był współproducentem i kuratorem słynnego nowojorskiego festiwalu tanecznego „REVERBdance Festival”. Ma na swoim koncie także gościnne występy z wieloma amerykańskimi grupami tanecznymi i baletowymi. Jest także autorem książki poświęconej tańcu. Prowadzi warsztaty taneczne na całym świecie.


ZOBACZ FILM

JULIA SPIESSER


Julia zaczęła tańczyć w bardzo młodym wieku. Szkoliła się w technice tańca jazzowego i hip hopu w Paryżu. Tańczyła i tworzyła choreografie dla najbardziej znanych francuskich wokalistów, a także programów telewizyjnych, filmów, klipów wideo we Francji i Anglii. Uczy tańca na całym świecie, min. w Belgii, Hiszpanii, Anglii, Włoch, Kanadzie, Rosji i Polsce. Taniec jest dla Julii najlepszym sposobem, aby opowiedzieć pewną historię, wyrazić swoje uczucia oraz emocje. W zajęciach łączy technikę jazzową z nowoczesną energią i siłą hip hopu.


ZOBACZ FILM