Polish Masters

OUR

TEAM

MEET US
&
AND OUR
PEOPLE.

Poznaj nasz fantastyczny team - tancerzy, instruktorów i choreografów z całego świata, którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.

Już w sierpniu ta niesamowita ekipa pojawi się w Polsce, by dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

KLAUDIA ANTOS


Finalistka 9. edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”, instruktorka i choreograf hip hopu/new age oraz jazzu. Tańczy od 9. roku życia – jako mała dziewczynka inspirowała się teledyskami, które widziała w telewizji. Obecnie uczy tańca na terenie całego kraju. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych w Polsce, a szkoliła się u światowej sławy takich nauczycieli. Była jednym z choreografów Festiwalu Tańca Makesense, który odbył się w kwietniu 2014 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie. Jako tancerka towarzyszyła Honoracie „Honey” Skarbek w jej trasie koncertowej “My Name Is Million Tour 2014” i pracowała z Dorotą „Dodą” Rabczewską przy jej tanecznych projektach.


ZOBACZ FILM

MARTA CZYŻ


Założycielka i trenerka juniorskiego zespołu tańca jazzowego “Imagine” w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Magister sztuki, absolwentka Choreografii i Teorii Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, dyplomowany pedagog tańca jazzowego, choreograf 5. i 6. edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dla telewizji Polsat, solistka widowiska muzyki i tańca “Usłyszeć Taniec”. Marta studiowała w Contemporary Dance School w Hamburgu oraz otrzymała stypendium w duńskim collegeu Oure Sport & Performing Arts na linii Modern& Ballet.


ZOBACZ FILM

ARTUR GOLEC


Trener zespołów Swagg i Swagg 2, choreograf programu „Dance Dance Dance” dla TVP, instruktor, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych. Technikę szkolił pod okiem najlepszych zagranicznych choreografów, m.in. Tucker Barkley, Ian Eastwood, Erica Sobol, Lee Daniel, Derrel Bullock czy Tony Czar. Przez wiele lat występował wraz z grupą VOLT, tańcząc na największych scenach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.


ZOBACZ FILM

WŁODEK KOŁOBYCZ


Finalista 8. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Tańczy od 11. roku życia. Zaczynał w zespole działającym przy Nyskim Domu Kultury, później był tancerzem zespołu PECH z Opola. Wielokrotnie brał udział w polskich, europejskich i światowych turniejach tańca. W 2014 roku wystąpił w Weronie na koncercie Rock Loves Chopin – jednym z największych polskich widowisk organizowanych w Europie Zachodniej. Włodek wciąż doskonali swoją technikę podczas rozmaitych warsztatów. Specjalizuje się w jazzie i contemporary, a od niedawna interesuje się także hip hopem.


ZOBACZ FILM

KLAUDIA KORUBA (PAKIET KIDS)


Trener zespołów Swagg Kids oraz Swagg Juniors, uczestniczka 4. edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!” Tańczy od najmłodszych lat, ale dopiero gdy była nastolatką odnalazła style, w których spełnia się maksymalnie – hip hop i dancehall. Jest wszechstronną tancerką potrafiącą odnaleźć się w każdej technice tanecznej. Kładzie nacisk na ciągłe, nieustające szkolenie swego warsztatu, gdyż tylko rozwijający się instruktor jest w stanie rozwijać swoich podopiecznych. Szkoliła się u światowej sławy tancerzy, takich jak Shabba Doo, Brian Green oraz Luam. Swoje umiejętności prezentowała na imprezach firmowych oraz na wielu zawodach, gdzie wielokrotnie zdobywała miejsca na podium.


ZOBACZ FILM

PATRYK KOWNACKI (KIDS PAKIET)


Trener zespołu Swagg Juniors 2, półfinalista programu „Got to Dance” dla telewizji Polsat. Zaczyna od tańca towarzyskiego, ale program „You Can Dance” sprawił, że zaczął interesować się hip hopem. Początkowo trenował w rodzinnym Białymstoku, a w wieku 16 lat pracował jako instruktor tańca, przygotowując do zawodów tanecznych grupy hip hopowe. Po przeprowadzce do Warszawy zainteresował się nowo powstałym stylem tańca, zwanym Polyswagg. Zainteresowanie było tak duże, że postanowił wyjechać do kraju jego pochodzenia – Nowej Zelandii, gdzie szkolił się w swojej ulubionej szkole tańca, Palace Dance Studio. Tam brał udział w warsztatach u Pariss Goebel oraz członków słynnej ekipy Royal Family.


ZOBACZ FILM

KATARZYNA MALINOWSKA


Tancerka, instruktorka tańca, choreograf. Najlepiej czuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Swoją przygodę taneczną zaczęła w wieku 10 lat. Tańczyła w juniorskim zespole disco dance – Luz 1. Od 2010 roku jest tancerką flagowego zespołu Jazz One prowadzonego przez Pawła Michno, wraz z którym wywalczyła tytuły Mistrzów Polski oraz Mistrzów Świata, a w 2016 zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata IDO w Wetzlar. W roku 2016 wystąpiła w spektaklu „Odwróceni” w choreografii Pawła Michno wraz z grupą teatralną B. Sides Dance Company. Kasia cały czas rozwija swój taneczny warsztat, uczestnicząc w zajęciach z najlepszymi pedagogami oraz instruktorami. Na swoich zajęciach daje z siebie 200% oraz zaraża innych swą pasja do tańca.


ZOBACZ FILM

PAWEŁ MICHNO


Trener zespołów Jazz One oraz Jazz One Juniors, choreograf programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, zawodowy tancerz i sędzia taneczny. Na swoim koncie ma m.in. występy z Kieleckim Teatrze Tańca, czy role w największych spektaklach, np. “Chicago” w Teatrze Komedia. Swój warsztat doskonalił w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Był też reżyserem i choreografem dwóch głośnych przedstawień tanecznych: “Lady Fossy 2” i “Saligia”. Zdobyte doświadczenie chętnie przekazuje w czasie zajęć, na których każdego potrafi zarazić swoją pasją do tańca. To prawdziwy nauczyciel, który nie tylko wie czego chce, ale również wie, jak uczyć i co zrobić, żebyś był w przyszłości prawdziwym tancerzem! Paweł nauczy Cię tego co najistotniejsze w tańcu jazzowym – policentryzmu, czyli izolowania poszczególnych części ciała, tak by móc nimi poruszać niezależnie. Paweł przykłada dużą wagę do nauczania techniki, gdyż to właśnie jakość tańca jest podstawą do dalszego rozwoju tancerza.


ZOBACZ FILM

KATARZYNA MIECZKOWSKA


Trener zespołów V2 i V3, choreograf programów: “Taniec z gwiazdami” oraz „Dance Dance Dance”, finalistka 5. edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz”. Niezwykle utalentowana i wszechstronna tancerka. Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się w wielu stylach, tj. taniec klasyczny, modern, hip hop, jazz, disco i funky. Doświadczenie zdobywała także na międzynarodowych warsztatach pod okiem najlepszych choreografów. Uczestniczyła, m.in. w szkoleniu w Szkole Tańca Broadway we Włoszech, gdzie została wyróżniona za umiejętności w technice tańca jazzowego. Wielokrotnie występowała także z grupą VOLT. Chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i z wielką pasją uczy innych.


ZOBACZ FILM

TOMASZ PRZĄDKA


Tancerz Zawodowej Grupy Tanecznej VOLT, choreograf programów “Dance, Dance Dance” oraz “Mali Giganci”, finalista 3. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, instruktor tańca. Rozpoczynał od tańca towarzyskiego, ale dziś bliższe mu są takie style jak new age, new style, house czy hip hop. Wraz z innymi uczestnikami programu tańczył w licznych pokazach oraz w produkcjach telewizyjnych TVN: „You Can Dance: Wielka Bitwa“ (2010), „Taniec kontra Dance“ (2011), czy „Alle Zima“ (2010). Swoje umiejętności szlifował pod okiem niekwestionowanych gwiazd światowego formatu, tj.: Brian Friedman, Lee Daniel, Tony Czar i wielu innych.


ZOBACZ FILM

MAKSIM WOITIUL


Pochodzi z Białorusi, ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego.Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”, „Cudownym mandarynie”, „Romeo i Julii” czy „Śpiącej królewnie”. Współpracował z wybitnymi choreografami z całego świata, a teraz sam dzieli się swoją wiedzą na temat tańca klasycznego.


ZOBACZ FILM

JULIA ŻYTKO


Finalistka 4. edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Tańczy od 6. roku życia. Swoje pierwsze kroki stawiała w formacji tanecznej “Klips”, gdzie głównym stylem było disco dance. Tam szkoliła się w różnych technikach, tj.: technika tańca jazzowego, modern, taniec irlandzki, stepowanie irlandzkie, tańce ludowe i charakterystyczne. Jako młoda tancerka brała udział w wielu eventach telewizyjnych, festiwalach, reklamach, zawodach i mistrzostwach. Szkoliła się u najlepszych nauczycieli tańca z Polski i zagranicy. Brała udział w warsztatach w Los Angeles (Debbie Reynolds. The Edge) oraz w Londynie (Pineapple Dance Studio).


ZOBACZ FILM