Polish Masters

Poznaj nasz fantastyczny team - najlepszych polskich tancerzy, instruktorów i choreografów,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa będzie dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

GABRIELA CHOROŚ


Wieloletnia tancerka i reprezentantka Egurrola Dance Studio. Od najmłodszych lat szkoli się w tańcu jazzowym oraz modern. Tancerka flagowych zespołów Egurrola Dance Studio – najpierw Jazz One Juniors, a aktualnie utytulowanego na arenie polskiej i miedzynarodowej zespołu Jazz One. Szkoliła się u takich instruktorów jak Paweł Michno oraz Katarzyna Mieczkowska. Brała udział w bardzo licznych warsztatach z trenerami zarówno z Polski, jak i zagranicy, aby cały czas doskonalić swój warsztat, poszerzać wiedzę, zbierać doświadczenie i czerpać inspirację. Wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski oraz Świata. Jej najważniejsze osiągnięcia to drugie wicemistrzostwo Polski w kategori solistki dorosłe show dance, mistrzostwo Polski w kategorii dorosłych duety Show Dance oraz 3. miejsce na mistrzostwach świata w formacjach modern dorosłych.


ZOBACZ FILM

ARTUR GOLEC


Trener zespołów Swagg i Swagg 2, choreograf programu „Dance Dance Dance” dla TVP, instruktor, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych. Technikę szkolił pod okiem najlepszych zagranicznych choreografów, m.in. Tucker Barkley, Ian Eastwood, Erica Sobol, Lee Daniel, Derrel Bullock czy Tony Czar. Przez wiele lat występował wraz z grupą VOLT, tańcząc na największych scenach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.


ZOBACZ FILM

WŁODEK KOŁOBYCZ


Finalista 8. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Tańczy od 11. roku życia. Zaczynał w zespole działającym przy Nyskim Domu Kultury, później był tancerzem zespołu PECH z Opola. Wielokrotnie brał udział w polskich, europejskich i światowych turniejach tańca. W 2014 roku wystąpił w Weronie na koncercie Rock Loves Chopin – jednym z największych polskich widowisk organizowanych w Europie Zachodniej. Włodek wciąż doskonali swoją technikę podczas rozmaitych warsztatów. Specjalizuje się w jazzie i contemporary, a od niedawna interesuje się także hip hopem.


ZOBACZ FILM

KATARZYNA MIECZKOWSKA


Trener zespołów V2 i V3, choreograf programów: “Taniec z gwiazdami” oraz „Dance Dance Dance”, finalistka 5. edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz”. Niezwykle utalentowana i wszechstronna tancerka. Stale podnosi swoje umiejętności, szkoląc się w wielu stylach, tj. taniec klasyczny, modern, hip hop, jazz, disco i funky. Doświadczenie zdobywała także na międzynarodowych warsztatach pod okiem najlepszych choreografów. Uczestniczyła, m.in. w szkoleniu w Szkole Tańca Broadway we Włoszech, gdzie została wyróżniona za umiejętności w technice tańca jazzowego. Wielokrotnie występowała także z grupą VOLT. Chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i z wielką pasją uczy innych.


ZOBACZ FILM

TOMASZ PRZĄDKA


Tancerz Zawodowej Grupy Tanecznej VOLT, choreograf programów “Dance, Dance Dance” oraz “Mali Giganci”, finalista 3. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, instruktor tańca. Rozpoczynał od tańca towarzyskiego, ale dziś bliższe mu są takie style jak new age, new style, house czy hip hop. Wraz z innymi uczestnikami programu tańczył w licznych pokazach oraz w produkcjach telewizyjnych TVN: „You Can Dance: Wielka Bitwa“ (2010), „Taniec kontra Dance“ (2011), czy „Alle Zima“ (2010). Swoje umiejętności szlifował pod okiem niekwestionowanych gwiazd światowego formatu, tj.: Brian Friedman, Lee Daniel, Tony Czar i wielu innych.


ZOBACZ FILM

MAKSIM WOITIUL


Pochodzi z Białorusi, ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego.Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”, „Cudownym mandarynie”, „Romeo i Julii” czy „Śpiącej królewnie”. Współpracował z wybitnymi choreografami z całego świata, a teraz sam dzieli się swoją wiedzą na temat tańca klasycznego.


ZOBACZ FILM