Polish Masters

Poznaj nasz fantastyczny team - najlepszych polskich tancerzy, instruktorów i choreografów,
którzy na swoim koncie mają m.in. udział w najpopularniejszych programach telewizyjnych oraz występy taneczne z największymi gwiazdami muzyki.
Już w sierpniu ta niesamowita ekipa będzie dzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Wykorzystaj swoją szansę - trenuj i czerp inspirację od najlepszych!

GABRIELA CHOROŚ


Trener zespołu Jazz 2 Juniors, wieloletnia tancerka i reprezentantka Egurrola Dance Studio. Od najmłodszych lat szkoli się w tańcu jazzowym oraz modern. Tancerka flagowych zespołów Egurrola Dance Studio – najpierw Jazz One Juniors, a aktualnie utytułowanego na arenie polskiej i międzynarodowej zespołu Jazz One. Szkoliła się u takich instruktorów jak Paweł Michno oraz Katarzyna Mieczkowska. Brała udział w bardzo licznych warsztatach z trenerami zarówno z Polski, jak i zagranicy, aby cały czas doskonalić swój warsztat, poszerzać wiedzę, zbierać doświadczenie i czerpać inspirację. Wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski oraz Świata. Jej najważniejsze osiągnięcia to drugie wicemistrzostwo Polski w kategorii solistki dorosłe show dance, mistrzostwo Polski w kategorii dorosłych duety Show Dance oraz 3. miejsce na mistrzostwach świata w formacjach modern dorosłych. Uważa, że głównym narzędziem pracy tancerza jest jego ciało, nad którym wciąż musi pracować, stąd zainteresowanie fizjoterapią, którą studiuje.


ZOBACZ FILM

AGA DYDO


Trener grupy turniejowej The Crows. Z tańcem związana jest od 2009 roku, a od 2012 dzieli się swoją wiedzą jako jego nauczyciel. Agnieszka stale rozwija swoje umiejętności taneczne pobierając warsztaty od najlepszych nauczycieli na międzynarodowych warsztatach. Tańczyła na scenie z największymi gwiazdami polskiej i światowej muzyki: Ich Troje, Dodą, Pudzianem, Robertem Janowskim, Dr Albanem, Fun Factory i wieloma innymi, tworząc oprawę koncertów i wydarzeń artystycznych. Doświadczenie taneczne zdobywała także programach telewizyjnych takich jak „Jaka to Melodia” czy „Sylwester z Polsatem”.


ZOBACZ FILM

ARTUR GOLEC


Trener zespołów Swagg i Swagg 2, choreograf programu „Dance Dance Dance” dla TVP, instruktor, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych. Technikę szkolił pod okiem najlepszych zagranicznych choreografów, m.in. Tucker Barkley, Ian Eastwood, Erica Sobol, Lee Daniel, Derrel Bullock czy Tony Tzar. Przez wiele lat występował wraz z grupą VOLT, tańcząc na największych scenach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.


ZOBACZ FILM

WŁODEK KOŁOBYCZ


Finalista 8. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Tańczy od 11. roku życia. Zaczynał w zespole działającym przy Nyskim Domu Kultury, później był tancerzem zespołu PECH z Opola. Wielokrotnie brał udział w polskich, europejskich i światowych turniejach tańca. W 2014 roku wystąpił w Weronie na koncercie Rock Loves Chopin – jednym z największych polskich widowisk organizowanych w Europie Zachodniej. Włodek wciąż doskonali swoją technikę podczas rozmaitych warsztatów. Specjalizuje się w jazzie i contemporary, a od niedawna interesuje się także hip hopem.


ZOBACZ FILM

PATRYK KOWNACKI


Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Pod okiem Patryka szkolą się nasi najlepsi tancerze, którzy dumnie reprezentują szkołę na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Patryk tańczy od 10. roku życia. Początkowo trenował taniec towarzyski. Program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” sprawił, że zaczął interesować się hip hopem. Zapisał się na zajęcia do białostockiej Akademii Tańca Szał, gdzie trafił od razu do zespołu Street Dance. W tym samym roku zdobył m.in. wicemistrzostwo Polski IDO w duecie hip hop oraz wicemistrzostwo Polski z formacją Street Dance Show. Następnie z dorosłą grupą Szał zdobył m.in.mistrzostwo Polski IDO oraz 8. miejsce na mistrzostwach Świata w Grazie. Wraz z tym zespołem doszedł również do półfinału programu „Got To Dance”. W tym sezonie zadebiutował jako choreograf programu "Dance Dance Dance".


ZOBACZ FILM

DORIAN KUŹNIEWSKI


Tańczy od 2007 roku – pierwsze taneczne kroki stawiał w Bydgoszczy, w szkole Up2Excellence. Od tego czasu regularnie doskonali swoje umiejętności podczas warsztatów tanecznych w całym kraju. Jego doświadczenie taneczne obejmuje udział w różnorodnych projektach, takich jak Blckcat Experience czy Board Game Tour. Taneczne umiejętności Dorna a mogli podziwiać widzowie najpopularniejszych programów telewizyjnych, takich jak Mam Talent, Mali Giganci czy World Of Dance Polska.


ZOBACZ FILM

ALEKSANDRA MALISZEWSKA


Doświadczona tancerka, która na swoim koncie ma wiele tytułów Mistrza Polski oraz wielokrotny udział w finałach Mistrzostw Europy i świata. Swoje umiejętności doskonaliła w kraju i zagranicą, szkoląc się w takich stylach jak: jazz, contemporary, modern czy taniec klasyczny. Obecnie realizuje się jako trener, szkoląc tanecznych mistrzów tańca jazzowego, a także choreograf. Choreografia Oli otworzyła organizowanie przez najsłynniejszego mówcę motywacyjnego świata, Nicka Vujicica, wydarzenie „Życie bez ograniczeń” , w którym uczestniczyło 25 000 osób.


ZOBACZ FILM

PAWEŁ MICHNO


Trener utytułowanych zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce. Współpracował także z zawodową grupą taneczną VOLT, z którą brał udział w największych produkcjach telewizyjnych. Paweł cały czas rozwija swój taneczny warsztat, uczestnicząc w zajęciach w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Jest cenionym nauczycielem i choreografem tańca jazzowego, zapraszanym na konsultacje i warsztaty taneczne na trenie całego kraju. Swoją wiedzę i doświadczenie taneczne przekazuje również innym, prowadząc zajęcia na kursach instruktorskich. Na swoich lekcjach zaraża kursantów swą pasja do tańca. Przywiązuje dużą wagę do nauczania techniki, gdyż to właśnie jakość tańca jest podstawą do dalszego rozwoju tancerza.


ZOBACZ FILM

KATARZYNA MIECZKOWSKA


Trener mistrzowskich formacji V2 i V3, choreograf programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” dla telewizji Polsat oraz „Dance Dance Dance” dla TVP; finalistka 5. edycji programu „You Can Dance – Po Prostu tańcz”. Katarzyna tańczy od 8. roku życia. Wraz ze swoim pierwszym zespołem regularnie brała udział w koncertach i pokazach na terenie Polski oraz za granicą. Zdobywała również liczne tytuły w kategoriach indywidualnych. W wieku 16 lat rozpoczęła pracę jako asystent instruktora w grupach wiekowych 4-20 lat. 3 lata później przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła uczęszczać do Egurrola Dance Studio jako tancerka Formacji V2, z którą zdobyła liczne tytuły. Następnie trafiła do grupy tanecznej VOLT, z którą uczestniczyła w takich eventach jak: “Taniec z Gwiazdami”, “Dubidu”, “Jaka to Melodia” i innych. Brała udział w szkoleniu prowadzonym przez szkołę tańca Broadway w mieście Tropea we Włoszech, gdzie została wyróżniona za umiejętności w technice tańca jazzowego. Szkoliła się u takich instruktorów jak Young Woo, Michele Oliva, Sabatino, Federica Angelozzi czy Joshua Pelatzky.


ZOBACZ FILM

TOMASZ PRZĄDKA


Tancerz Zawodowej Grupy Tanecznej VOLT, choreograf programów “Dance, Dance Dance” oraz “Mali Giganci”, finalista 3. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, instruktor tańca. Rozpoczynał od tańca towarzyskiego, ale dziś bliższe mu są takie style jak new age, new style, house czy hip hop. Wraz z innymi uczestnikami programu tańczył w licznych pokazach oraz w produkcjach telewizyjnych TVN: „You Can Dance: Wielka Bitwa“ (2010), „Taniec kontra Dance“ (2011), czy „Alle Zima“ (2010). Swoje umiejętności szlifował pod okiem niekwestionowanych gwiazd światowego formatu, tj.: Brian Friedman, Lee Daniel, Tony Tzar i wielu innych.


ZOBACZ FILM

MAKSIM WOITIUL


Pochodzi z Białorusi, ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego.Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”, „Cudownym mandarynie”, „Romeo i Julii” czy „Śpiącej królewnie”. Współpracował z wybitnymi choreografami z całego świata, a teraz sam dzieli się swoją wiedzą na temat tańca klasycznego.


ZOBACZ FILM